Narty Fischer 9522 RC One 78 GT M z wiązaniami

2 519,00
Wiązania
Rozmiar Nart
Ilość

A może by tak jeszcze...

Narty Fischer 9522 RC One 78 GT M z wiązaniami

A09522 - RC ONE 78 GT

Łatwa inicjacja skrętu i doskonała kontrola sprawiają, że RC One 78 GT to świetna zabawa i akcja. Wzmocnienie z Titanala zapewnia genialną kontrolę, czucie i daje kopa, a konstrukcja Turn Zone zapewnia płynną jazdę.

 

Beech Poplar Woodcore – Drewniany rdzeń dobrany dla lepszej stabilności i optymalnego przeniesienia siły na krawędź nart.

Turn Zone - Technologia wykorzystująca mieszankę specjalnych materiałów w dziobie narty w celu zmniejszenia masy. Umożliwia to znacznie większą kontrolę przy wzroście łatwości w inicjowaniu skrętu, a także minimalizuje wibracje i drgania.

BAFATEX® - Nowo wprowadzona lekka włóknina o niesamowitym stosunku wytrzymałości do wagi i doskonałej trwałości. Całość nart zyskuje większą wytrzymałość, kontrolę i płynność przy niskiej wadze.

Triple Radius - Potrójny promień skrętu zapewnia jeszcze lepszą kontrolę i przenoszenie sił w każdej fazie skrętu.

Twin Powerrail - Nowy dwuczęściowy system Powerrail o zmniejszonej wadze i lepszym przenoszeniu mocy.

Air Carbon TI 0.5 - Drewniany rdzeń z podwójną warstwą titanalu wzmacniany technologią Air Carbon. Rezultatem jest idealne trzymanie krawędzi i gładka jazda.

All Mountain ROCKER - Krótsza powierzchnia styku narty z podłożem oznacza łatwiejszą inicjację skrętu. ROCKER pozwala również kontrolować nartę z użyciem znacznie mniejszej siły.

Sintered Bases - Spiekany ślizg zapewnia lepszą chłonność smarów i żywotność konstrukcji.

Sandwich Sidewall Construction - Drewniany rdzeń w połączeniu ze ścianami bocznymi z tworzywa ABS zamknięte w klasycznej konstrukcji 'kanapki' zapewniają narcie optymalną sztywność i sprężystość.

Radius:

159cm – 14m

173cm – 16m

1

Poradniki

Święta i ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami. Dlatego nie czekając dłużej uruchamiamy zakupy na raty 0% z możliwością odroczenia spłaty do 4 miesięcy. Możecie spokojnie kupić prezenty i...

Więcej

Mimo wszystko planujesz wyjazd w góry? Chcesz podjąć wyzwanie nauki jazdy na nartach? Pozostaje tylko dobór odpowiedniego sprzętu. Jeżeli nie chcesz korzystać ze sprzętu używanego, dostępnego w...

Więcej

Totalne szaleństwo cenowe! W Ski Team najnowszą kolekcję nart Head, Rossignol, Atomic, Salomon, Fischer, Dynastar i Nordica teraz kupisz taniej o 40%!!! Tak tanio jeszcze nie było!  A do tego...

Więcej

Ustawienie wiązań, tuning i przygotowanie ślizgów, bootfitting i personalizacja buta narciarskiego -wszystkie te usługi zapewniają fachowcy w sklepach stacjonarnych Ski Team.

Więcej

Dzięki szerokiemu asortymentowi Ski Team każdy fan nart znajdzie coś dla siebie. Jednak wybór może się okazać dla niektórych trudny, przy takiej ilośći opcji. Możesz się więc zdać na naszych...

Więcej

Odpowiedni dobór nart i innego sprzętu to podstawa bezpiecznego uprawiania sportów zimowych. Ani profesjonaliści, ani początkujący narciarze nie powinni wyjeżdżać na stok bez prawidłowo...

Więcej

Więcej Modeli z tej kategorii

DARMOWA DOSTAWA

Przy zamówieniu od 200 zł

20 RAT 0%

Raty Santander Consumer Bank

LEASING ROWERÓW

PKO Leasing / LeaseLink

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło