Kaski narciarskie męskie

Masz 36 produktów.

Pokazano 1-12 z 36 pozycji

Aktywne filtry

Kaski narciarskie męskie

 

Kask narciarski to podstawowe wyposażenie każdego użytkownika stoku – dla wielu może być ważniejszy niż same narty! O ile moglibyśmy porównywać skuteczność ochrony głowy pomiędzy różnymi modelami kasków i spierać się o to, które rozwiązanie zapewnia lepsze wyniki na tym polu, to trzeba jednak pamiętać, że jakikolwiek kask będzie lepszy niż żaden! Ochrona głowy powinna być priorytetem – przy wysokich prędkościach osiąganych na stokach i dużej liczbie narciarzy, którzy się na nich znajdują, ryzyko zderzenia jest bardzo duże. Tego typu sytuacje obserwujemy każdego dnia. Uderzenie głową w ubity i przygotowany do jazdy stok może być tak samo niebezpieczne, jak uderzenie głową w betonowy chodnik.

 

Męskie kaski narciarskie – zaufaj najlepszym markom

 

Kaski narciarskie męskie to bardzo szeroka kategoria produktów, w której znajdziemy modele dopasowane do każdego rodzaju narciarstwa. Czołowi producenci: Head, Salomon, Smith czy Uvex każdego roku w swoich laboratoriach opracowują konstrukcje, które mają spełniać szereg precyzyjnych kryteriów. Kask powinien być przede wszystkim bezpieczny, a także lekki, dobrze dopasowany do głowy i zapewniający odpowiednią wentylację, która zapobiega przegrzaniu. Ważne są także dodatki, takie jak funkcjonalny uchwyt na gogle, wygodny system dopasowywania oraz wyjmowana wkładka, którą po skończonej jeździe można wrzucić do pralki wraz z innymi ubraniami.

Bardziej zaawansowane modele kasków charakteryzują się także wbudowaną szybką, która zastępuje tradycyjne gogle na pasku. Takie rozwiązanie jest zdecydowanie wygodniejsze i zapewnia lepszą wentylację.

 

Kaski męskie narciarskie w Ski Team – największy wybór online!

 

Kaski męskie narciarskie, które znajdziesz w sklepie Ski Team, to najnowsze modele najbardziej uznanych producentów w branży. Jako jeden z największych sprzedawców w internecie oferujemy olbrzymi wybór modeli dopasowanych do potrzeb różnych Klientów – w najlepszych cenach na rynku! Sprawdź naszą ofertą i wybierz nowy, bezpieczny kask, który będzie Ci towarzyszył przez wiele zimowych sezonów!

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło