Wiązania snowboardowe damskie

Masz 13 produktów.

Pokazano 1-12 z 13 pozycji

Aktywne filtry

Wiązania snowboardowe damskie

 

Wiązania snowboardowe damskie to wyjątkowo istotny element całego zestawu. Wybór odpowiedniego rozwiązania może sprawiać kłopot – szczególnie w przypadku początkujących snowboardzistek. Warto jednak poświęcić temu tematowi dłuższą chwilę, gdyż od wiązań zależy bardzo dużo – od wygody, przez charakter jazdy, aż po nasze bezpieczeństwo. Tak – źle dobrane wiązania snowboardowe dla kobiet lub mężczyzn mogą przyczynić się do powstawania kontuzji lub utraty kontroli nad deską. Na zatłoczonym stoku to jak proszenie się o kłopoty.

 

Wiązania do deski snowboardowej damskie – różne systemy wpięcia

 

W przypadku wiązań snowboardowych mamy do czynienia z wieloma stosowanymi przez producentów systemami wpięcia, spośród których dwa zyskały szczególną popularność. Bardziej konserwatywne konstrukcje opierają się na sprawdzonym systemie pasków i pompek. Po włożeniu buta do wiązań, trzeba ręcznie zapiąć i dociągnąć za pomocą pompek dwa paski w każdym z wiązań. Jest to rozwiązanie zapewniające bardzo dużą stabilność i pewność chwytu, stosowane powszechnie w niemal każdej dyscyplinie snowboardowej.

Drugim rozwiązaniem są wiązania z odchylaną łyżką. Zasada ich działania jest również bardzo prosta – odchylenie łyżki umożliwia łatwe i szybkie wpięcie i wypięcie buta z wiązania. Tego typu konstrukcje są bardzo wygodne i doskonale sprawdzają się podczas rekreacyjnej jazdy na dobrze przygotowanych stokach.

 

Wiązania snowboardowe damskie – największa oferta online tylko w Ski Team!

 

Wiązania snowboardowe damskie, które znajdziesz w sklepie Ski Team, to propozycje czołowych producentów sprzętu zimowego, takich jak Bent, Nitro czy Union. Dobrej jakości wiązania to podstawa bezpiecznej i satysfakcjonującej jazdy na snowboardzie. Dlatego właśnie, wybierając sprzęt do oferty naszego sklepu, nie uznajemy żadnych kompromisów. W innych kategoriach Ski Team znajdziesz też buty snowboardowe, deski, ubrania i inne przydatne akcesoria dla początkujących i zaawansowanych użytkowników stoku.

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło