Rowery szosowe

Masz 38 produktów.

Pokazano 1-12 z 38 pozycji

Aktywne filtry

Czy poszukujesz jednośladu, który sprawdzi się podczas codziennego użytkowania i ułatwi realizację programu treningowego?

 

Rowery szosowe są najlepszym wyborem, jeśli najważniejsza jest lekkość prowadzenia, przyczepność do podłoża oraz maksymalna stabilność i prędkość. To bardzo uniwersalne modele, które sprawiają, że nawet dalekie dystanse pokonuje się szybko i z największą przyjemnością. Ich doskonale dobrany osprzęt sprawia, że poszczególne parametry techniczne można z łatwością dostosować do swoich preferencji oraz panujących warunków.

 

Dobrze dobrany pod względem rozmiaru rower szosowy jest wygodny i nie powoduje żadnych dolegliwości. Kluczowe jest właściwe ustawienie wysokości siodełka, jego poziomu pochylenia i dobranie odpowiedniej długości mostka. Nie bez znaczenia będzie także pozycja bloków w butach SPD-SL. To właśnie na rowerach szosowych startowano w pierwszym ultramaratonach, które wymagały od zawodników spędzania w siodełku wielu dni z rzędu – często bez snu. Dzisiejsze szosowe rowery wykorzystują znacznie lżejsze materiały, które doskonale tłumią drgania, a współczesne opony, choć wyraźnie węższe od tych stosowanych w rowerach górskich, zapewniają właściwy poziom amortyzacji na drogach asfaltowych i utwardzonych. Rowery szosowe stworzone do turystyki doczekały się nawet własnej podgrupy, zwanej endurance.

 

Rowery szosowe damskie i rowery szosowe męskie mogą różnić się między sobą geometrią ramy, szerokością kierownicy czy kształtem siodełka, dopasowanym do budowy anatomicznej człowieka. Inni producenci stawiają na uniwersalne rozwiązania, które każdy kolarz i kolarka mogą poddawać modyfikacjom we własnym zakresie.

 

Nasze rowery szosowe zasługują również na uwagę ze względu na nowoczesny wygląd – połączenie interesującej, energetycznej kolorystyki z opływową linią. Korzystne ceny w stosunku do jakości z pewnością również przypadną Państwu do gustu.

 

Zirytowany ciągłym brakiem interesujących modeli i czasem oczekiwania, liczonym w tygodniach? Zaopatrzony w najlepsze rowery szosowe sklep internetowy Ski Team przychodzi z pomocą!

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło