Buty narciarskie damskie

Masz 62 produktów.

Pokazano 1-12 z 62 pozycji

Aktywne filtry

Buty narciarskie damskie

 

Buty narciarskie damskie to jeden z pierwszych zakupów początkujących narciarek. O ile wypożyczenie samych nart i akcesoriów jest powszechną praktyką, to znalezienie w wypożyczalni pasujących butów, które nie będą powodowały dyskomfortu oraz (co najważniejsze) zapewnią odpowiednie bezpieczeństwo stawów, może być już nie lada wyzwaniem. Poza parametrami zmiennymi dla różnych modeli i ich charakterystyki, najważniejszy jest dobór odpowiedniego rozmiaru buta. To między innymi od tego parametru zależy wygoda oraz właściwy poziom stabilizacji stopy. Tę cechę można poprawić, stosując buty formowane termicznie.

 

Damskie buty narciarskie – dla początkujących i zaawansowanych narciarek

 

Buty narciarskie damskie, które widzisz w tej kategorii produktów, to sprzęt dla każdej grupy odbiorczyń. Decydując się na konkretny model, zwróć uwagę na jego flex, dostosowując ten parametr do swoich umiejętności, konstrukcji nart, rodzaju tras i własnego doświadczenia lub zdecyduj się na buty z regulowanym flexem. To doskonałe rozwiązanie dla początkujących narciarek, pozwalające na korektę poziomu ugięcia w wystarczającym zakresie.

 

Zwróć uwagę na modele damskich butów narciarskich z termoformowaną wkładką, którą samodzielnie dostosujesz do swojej stopy, zapewniając sobie największy komfort. Pamiętaj, by stopę mierzyć w skarpetach narciarskich, których użyjesz na stoku. Warto też dokonać pomiarów wieczorem, gdy noga jest już zmęczona po całym dniu i naturalnie zwiększa swoją objętość.

 

Buty narciarskie damskie w Ski Team

 

W naszym sklepie znajdziesz buty narciarskie damskie Rossignol, Head, Lange, Atomic, Nordica i wielu innych znanych producentów. Wybór odpowiedniej marki już na starcie może decydować o późniejszym zadowoleniu ze sprzętu. Dlatego specjaliści w naszym sklepie każdego dnia pieczołowicie dbają o to, by oferta była zróżnicowana pod względem liczby modeli, ich zaawansowania i ceny, nigdy nie decydując się na dodanie produktów niesprawdzonych. Możesz więc być spokojna o jakość i trwałość wybranych butów narciarskich.

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło