Narty zjazdowe męskie

Masz 30 produktów.

Pokazano 1-12 z 30 pozycji

Aktywne filtry

Narty zjazdowe męskie

 

Narty zjazdowe męskie to prawdopodobnie najczęściej widziane na stokach narty o wszechstronnym zastosowaniu. Pozwalają początkującym pasjonatom białego szaleństwa postawić pierwsze kroki (a w zasadzie szusy) na stokach, nabrać nieco doświadczenia i w praktyce poznać swoje własne sprzętowe potrzeby. W naszym sklepie znajdziesz wszystkie popularne rodzaje i podgrupy nart zjazdowych – niezależnie od Twojego doświadczenia, warunków fizycznych i umiejętności.

 

Narty zjazdowe męskie dla początkujących – znajdź sprzęt dopasowany swoich do potrzeb!

 

Narty zjazdowe męskie to szeroka grupa modeli o różnych zastosowaniach. Wśród nich swoją popularność cały czas zwiększają narty typu All Mountain, sprawdzające się zarówno dla sprawnych początkujących narciarzy, jak i osób średnio zaawansowanych. Wymagają nieco większych umiejętności, jednak oprócz jazdy po przygotowanych trasach pozwalają też na zjechanie w miękki śnieg. Narty zjazdowe to także narty Allround – nieco węższe i o zwiększonej sztywności. Umożliwiają posmakowanie dynamicznej jazdy na stokach oraz naukę ciętych skrętów. Odpowiednio dobrane narty zjazdowe męskie pozwolą długo cieszyć się użytkowaniem bez konieczności zmiany. Oprócz nich znajdziesz także krótkie, elastyczne narty typu Easy (typowo dla początkujących), narty typu Race, bardzo szybkie „gigantki” czy narty slalomowe.

 

Narty zjazdowe męskie 160 cm i 170 cm

 

Choć wybór nart nie ogranicza się wyłącznie do określenia ich idealnej długości, to nie da się zaprzeczyć, że ten parametr jest szalenie ważny dla całego procesu.

W przypadku nart dla początkujących, warto jest trzymać się zasady: im większa prędkość, tym dłuższa narta (bo większa stabilność). Narty krótsze umożliwiają łatwiejsze osiąganie postępów. Mężczyznom polecamy wybór nart o około 15 cm krótszych od ich wzrostu. Oznacza to, że narty zjazdowe męskie 160 cm przeznaczone są dla mężczyzn o wzroście około 170 cm. Narty zjazdowe męskie 165 cm sprawdzą się u mężczyzn o wzroście około 180 cm, a narty zjazdowe męskie 170 cm doskonale będą pasować panom o wzroście około 185 cm.

 

Narty zjazdowe męskie – największe i najlepsze w Ski Team

 

Narty zjazdowe męskie w najlepszych cenach na rynku znajdziesz zawsze w sklepie Ski Team! W swojej ofercie oprócz samych nart posiadamy także niezbędne akcesoria – kijki narciarskie, pokrowce, gogle, kaski, a także odzież i inne przydatne gadżety.

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło