Buty snowboardowe damskie

Masz 15 produktów.

Pokazano 1-12 z 15 pozycji

Aktywne filtry

Buty na snowboard damskie

 

Buty na snowboard damskie to produkty dopasowane do anatomii kobiecej stopy. To właśnie ten element całego wyposażenia odgrywa kluczową rolę podczas jazdy. Buty snowboardowe damskie mają za zadanie zapewnić odpowiednią sztywność i stabilizację stawu skokowego, a jednocześnie być maksymalnie wygodne i nie powodować otarć oraz powstawania odcisków. Dzięki nowoczesnym systemom wszystkie te zadania można z powodzeniem połączyć, a dobrej jakości buty na snowboard damskie nie muszą zwalać z nóg swoją ceną. W sklepie skiteam.pl znajdziesz modele dopasowane do każdego budżetu, stopnia zaawansowania i potrzeb snowboardzistki.

 

Buty na snowboard dla kobiet – wygoda i bezpieczeństwo to priorytet

 

Współczesne damskie buty snowboardowe to doskonale dopracowane konstrukcje, zapewniające nie tylko komfort termiczny, ale i odpowiednie zabezpieczenie stóp i kolan. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów skóra nie marznie i nie poci się, a powstająca podczas wysiłku wilgoć jest natychmiast odparowywana. Dzięki zastosowaniu systemów precyzyjnego sznurowania jak BOA® czy TLS każda użytkowniczka może dowolnie regulować siłę nacisku – nierzadko oddzielnie dla poszczególnych stref. Dzięki termoformowalnym wkładkom zapewnisz sobie dodatkową wygodę i stuprocentowe dopasowanie buta do kształtu stopy.

 

Buty snowboardowe damskie w każdym rozmiarze!

 

Rozmiary butów snowboardowych są często określane przez producentów w tak zwanej skali Mondo. Chodzi o MondoPoint, czyli uniwersalny system rozmiarów opracowany już w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Żeby poznać swój rozmiar w skali Mondo, wystarczy zmierzyć długość stopy od pięty do końca dużego palca u stopy, a następnie zaokrąglić wynik do 0,5 centymetra. Jak ma się rozmiarówka MondoPoint do tradycyjnej (dla nas) – europejskiej?

 

• Buty snowboardowe damskie 38 – to rozmiar Mondo 24,5.

 

• Buty snowboardowe damskie 39 – to zazwyczaj but o długości wkładki około 25,1 cm, czyli 251 MondoPoints. Osoba nosząca taki rozmiar powinna zdecydować się na rozmiar Mondo 25,5 lub 25.

 

• Buty snowboardowe damskie 40 – to rozmiar najbliższy Mondo 25,5.

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło