Deski snowboardowe dziecięce

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

Deski snowboardowe dla dzieci

 

Wyjątkowo cieszy nas fakt, że z roku na rok widujemy na stokach coraz więcej maluchów! To niesamowicie pozytywne zjawisko, które pokazuje, że rodzice zaszczepiają w dzieciach miłość do sportu. Tempo, z jakim dzieci uczą się nowych rzeczy jest niesamowite, jednak do prawidłowej nauki potrzebują odpowiedniego sprzętu. Deska snowboardowa dla dzieci powinna przede wszystkim ułatwiać stawianie pierwszych kroków, być możliwie elastyczna i łatwa w prowadzeniu. Wszystko to gwarantuje zwiększony poziom bezpieczeństwa, czyli coś, czego najbardziej chcemy dla naszych dzieci.

 

Deska snowboardowa dziecięca powinna być… Czyli kilka praktycznych wskazówek

 

Deska snowboardowa dla dzieci powinna być „maksymalnie standardowa” – uniwersalne deski all mountain to coś, czego powinniście szukać. Flex w przypadku sprzętu dziecięcego powinien być możliwie niski. Dobre deski snowboardowe dla dzieci to te najbardziej elastyczne i miękkie (flex mierzymy w skali 1-10 – im niższa cyfra, tym bardziej miękka deska). Rozmiar dobieramy standardowo – długość deski powinna odpowiadać wysokości od ziemi do brody dziecka. Nie radzimy przekraczać tej długości – krótsza deska będzie bardziej zwrotna i łatwiejsza do nauki. W naszym sklepie znajdziecie tabele producentów, które sugerują rozmiar deski w stosunku do wzrostu – to najlepszy sposób na dobór odpowiedniej długości. Szerokość deski snowboardowej dla dziecka powinna być dopasowana do rozmiaru buta. But absolutnie nie może wystawać poza krawędź.

 

Deska snowboardowa dla dzieci w SkiTeam.pl!

 

Szukasz pierwszej deski dla swojej pociechy? Sprawdź ofertę naszego sklepu. Znajdziesz tu dziesiątki modeli o zróżnicowanych parametrach. Dobierzesz w ten sposób idealny sprzęt dla początkującego entuzjasty lub początkującej entuzjastki białego szaleństwa. W innych kategoriach naszego sklepu kupisz też niezbędne akcesoria – kask, gogle czy wygodną i ciepłą odzież. Zapewnienie komfortu termicznego jest szczególnie istotne w przypadku dzieci. Nie chcemy w końcu zrazić ich do snowboardu, a zachęcić do stawiania dalszych kroków.

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło