Buty snowboardowe męskie

Masz 24 produktów.

Pokazano 1-12 z 24 pozycji

Aktywne filtry

Buty snowboardowe męskie

 

Buty snowboardowe męskie to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia o decydującym wpływie na komfort oraz bezpieczeństwo stawów. Częstym urazem podczas jazdy na snowboardzie są kontuzje kolan i stawów skokowych. Dzięki odpowiednio dobranym, wyposażonym w nowoczesne systemy butom, wielu bolesnych uszkodzeń ciała można z powodzeniem uniknąć. Specjalne systemy sznurowania, odpowiednio wyprofilowany język i materiał skorupy zapewniają optymalną sztywność, dostosowaną do uprawianej konkurencji, stylu jazdy oraz poziomu zaawansowania snowboardzisty.

 

Buty na snowboard – męskie modele dopasowane do potrzeb użytkowników

 

Buty snowboardowe męskie są dziś wyposażone w mnóstwo udogodnień, które znacząco wpływają na komfort i stopień ochrony stawów. Wybierając modele sztywne (5-10 w skali flex), zapewniamy sobie większe osiągi i wrażenia sportowe, rezygnując jednak w pewnym stopniu z komfortu. Osoby początkujące powinny wybierać raczej buty bardziej elastyczne, odporne na uszkodzenia i utrudniające nadmierne rozpędzanie się, czyli takie, których flex wynosi nie więcej niż 5/10.

 

Buty snowboardowe męskie w Ski Team – największy wybór na rynku!

 

Buty snowboardowe dla mężczyzn, które znajdziesz w naszym sklepie, to propozycje najlepszych producentów. Jeśli Twoje wątpliwości budzi zastosowany system rozmiarów, podpowiadamy: producenci najczęściej posługują się tak zwaną skalą Mondo, czyli rozmiarami wyrażonymi w centymetrach (długość stopy mierzona jest od pięty do dużego palca) i zaokrąglonymi do pełnych 0,5 cm.

 

Na przykład:

 

• Buty snowboardowe męskie 42 – mają wkładkę o długości 26 cm i tak samo będzie prezentował się rozmiar w skali Mondo.

 

• Buty snowboardowe męskie 43 – najbliższy rozmiar na skali Mondo to 27.

 

• Buty snowboardowe męskie 45 – w tym przypadku warto zdecydować się na Mondo 28 lub rozmiar większy.

 

Pamiętaj jednak, by każdorazowo zapoznać się z dedykowaną tabelką rozmiarów butów snowboardowych męskich dostarczaną przez producenta. Kupując buty w naszym sklepie, w opisie produktu znajdziesz wszystkie niezbędne informacje na ten temat.

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło