Płyny i impregnaty

Masz 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry

Ochrona sprzętu narciarskiego jest niezwykle ważna. Istotny jest dobór odpowiednich preparatów, które nie zniszczą Twoich zimowych ubrań i zapewnią im długotrwałe zabezpieczenie. Wypróbuj impregnaty do kurtek narciarskich, a także płyny do prania odzieży termoaktywnej i bez obaw rozpocznij sezon sportów zimowych!

 

Impregnaty do odzieży sportowej

Zanim wybierzesz się na stokowe szaleństwo sprawdź, czy Twoja odzież jest właściwie przygotowana. Impregnaty do odzieży narciarskiej pomogą Ci zabezpieczyć ubrania przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak opady deszczu i śniegu czy sól. Planujesz górską wycieczkę? Świetnie! Warunki w górach zmieniają się bardzo szybko, dlatego doskonałym wyborem będą impregnaty do kurtek przeciwdeszczowych, a także impregnaty do kurtek z membraną. Płyny dostępne w sklepie Ski Team odnawiają warstwę hydrofobową ubrań, zapewniając im tym samym długotrwałą ochronę przed wodą.

 

Płyny do prania odzieży narciarskiej

Kiedy sezon sportów zimowych dobiega końca, przed schowaniem odzieży do szafy na cały rok, warto ją jeszcze raz dokładnie uprać. Płyny do prania odzieży narciarskiej, które znajdziesz w sklepie Ski Team zdecydowanie ułatwią Ci cały proces. Znajdziesz u nas płyny do prania odzieży termoaktywnej, które skutecznie wyczyszczą warstwę hydrofobową. Płyn do prania odzieży termoaktywnej to mydło bez detergentów. Dzięki delikatnym składnikom bez obaw możesz uprać w nim także odzież wykonaną z takich materiałów jak Coolmax® czy wełna merino.

 

Jeśli marzy Ci się korzystanie z zimowej odzieży sportowej przez wiele lat, zadbaj o nią razem z płynami i impregnatami do odzieży narciarskiej, które są dostępne w sklepie Ski Team. Postaw na sprawdzoną jakość, wybierz bezpieczne i skuteczne preparaty do Twoich zimowych ubrań!

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło