Akcesoria skitourowe

Masz 19 produktów.

Pokazano 1-12 z 19 pozycji

Aktywne filtry

Akcesoria skiturowe

 

Skituring to dyscyplina narciarska z wieloletnią tradycją (niekoniecznie związaną wyłącznie ze sportem), która od dłuższego czasu zyskuje na popularności także w Polsce. Dawni narciarze zjazdowi, zmęczeni tłumami na stokach i zmuszeni do poszukiwania nieodkrytego, wskakują dziś w skitury i ruszają na podbój nietkniętego innymi nartami białego puchu.

 

Akcesoria skiturowe, które dla Ciebie przygotowaliśmy, to zbiór najpotrzebniejszych (nierzadko też niezbędnych, jak się zaraz przekonasz) dodatków i gadżetów, które mogą sprawić, że Twój wyjazd na narty będzie bardziej komfortowy, bezpieczniejszy lub po prostu – udany.

 

Kaski skiturowe i inne niezbędne elementy wyposażenia

 

Kaski skiturowe, które znajdziesz w naszym sklepie, to absolutna podstawa listy zakupowej. O ile podczas jazdy na stoku istnieje ryzyko zderzenia z innym narciarzem, to na fanów skiturów czyhają zgoła odmienne zagrożenia: wyrastające nagle drzewa, przeszkody terenowe, śliska nawierzchnia na podejściu i wiele innych.

Oprócz kasku, czyli ochrony głowy, warto zadbać także o inny delikatny narząd, którym są nasze oczy! W Ski Team znajdziesz okulary skiturowe, które ochronią Twój wzrok przed promieniowaniem UV oraz mechanicznymi uszkodzeniami.

Znajdziesz tu również sprzęt zapewniający odpowiedni komfort termiczny: rękawice skiturowe i skarpety skiturowe, czyli elementy garderoby, które stoją w pierwszym szeregu walki z zimnem. Nigdy nie zapominaj też o zapasowych rękawicach – to podstawa w górach (nie tylko tych wysokich).

 

Akcesoria skiturowe w ofercie Ski Team

 

W tej kategorii naszego sklepu znajdziesz wszystko, co może być potrzebne narciarzowi skiturowemu. Oprócz wymienionych akcesoriów są tu także: bidony, termosy, plecaki, wosk do nart, foki i klej do fok oraz wiele, wiele innych. Stawiamy wyłącznie na sprawdzone rozwiązania, dlatego w Ski Team kupisz sprzęt między innymi takich marek, jak Dynafit, POC, Salewa, K2 czy POMOCA. Odwiedź także inne kategorie w poszukiwaniu odzieży skiturowej – spodni, kurtek i kompletów bielizny.

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło