Buty narciarskie dziecięce

Masz 57 produktów.

Pokazano 1-12 z 57 pozycji

Aktywne filtry

Buty narciarskie dziecięce

 

Buty narciarskie dziecięce to bardzo ważny element zimowego ekwipunku, który może mieć wpływ na wiele rzeczy: bezpieczeństwo, wygodę oraz chęć do stawiania kolejnych kroków w narciarstwie. W skrajnych przypadkach źle dobrane buty narciarskie dziecięce mogą doprowadzić do powstawania kontuzji i groźnych urazów. W sporcie, w którym na uszkodzenia w szczególnym stopniu narażone są kolana, powinniśmy zadbać w pierwszej kolejności właśnie o dobrej jakości buty.

 

Buty na narty dla dzieci – przede wszystkim bezpieczeństwo i wygoda

 

Buty narciarskie dziecięce, tak samo jak konstrukcje przeznaczone dla dorosłych, powinny być dobrze dopasowane pod względem rozmiaru. Należy za wszelką cenę unikać kupowania butów „na zapas”, czyli znacznie większych niż realny rozmiar stopy dziecka. Taka praktyka może znacznie osłabiać stabilność postawy, powodować ruch stopy wewnątrz buta i prowadzić do poważnych urazów. Buty powinny być o około 0,5-1 cm większe w celu zapewnienia odpowiedniego komfortu.

 

Buty na narty dla dzieci można też wyposażyć w nakładki Grip Walk (o ile zakupimy model butów kompatybilny z systemem), które ułatwiają chodzenie i tym samym również zmniejszają ryzyko wywrotki – na przykład w schronisku lub na parkingu.

 

Buty narciarskie junior to bardzo szeroka kategoria produktów, obejmująca zarówno buty narciarskie dla dziewczynki/chłopca zaczynającego swoją przygodę z nartami, jak i ultralekkie buty zawodnicze dla zaawansowanych młodych adeptów tej sztuki. Niezależnie od tego, czego szukasz, pamiętaj o właściwym dopasowaniu charakterystyki butów do stylu jazdy i zawsze stawiaj na sprawdzone rozwiązania.

 

Burty narciarskie dziecięce – olbrzymi wybór w Ski Team

 

W Ski Team zawsze staramy się zapewnić naszym Klientom największy możliwy wybór. Dlatego właśnie w naszym sklepie znajdziesz najnowsze modele sprawdzonych producentów, takich jaki Rossignol, Lange, Salomon czy Head. Dajemy Ci gwarancję zadowolenia – Twoje dzieci będą używać najlepszego sprzętu z dostępnych na rynku propozycji.

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło