Golfy

Masz 57 produktów.

Pokazano 1-12 z 57 pozycji

Aktywne filtry

Golfy narciarskie

 

Zapewnienie sobie odpowiedniego komfortu termicznego podczas narciarskich zmagań jest dziś niezmiernie łatwe. W renomowanych sklepach narciarskich półki są pełne świetnej jakości odzieży technicznej w niewygórowanych cenach, a jedyną trudnością może okazać się skompletowanie odpowiedniego, dobrze współpracującego ze sobą zestawu.

 

Golfy narciarskie są jednym z najbardziej popularnych ubrań wśród fanów zimowego szaleństwa. W połączeniu z lekkim kominem zapewniają przyjemne ciepło, chroniąc newralgiczne miejsca, takie jak szyja, węzły chłonne i kark przed zimnym powietrzem. Każdy, kto choć raz „przewiał” szyję, doskonale wie, jak ważne jest, by nie popełnić tego błędu ponownie.

 

Golfy narciarskie – idealne na stok i poza nim

 

Golfy na narty możemy stosować zarówno jako warstwę podstawową, jak w postaci warstwy drugiej, czyli docieplającej. Ważne jest jednak stosowanie się do zaleceń producenta i użytkowanie tego elementu zgodnie z przeznaczeniem.

 

Golfy narciarskie, szczególnie te minimalistyczne, w stonowanych kolorach, sprawdzą się także poza stokiem, podczas zwiedzania górskiej miejscowości czy wyjścia do restauracji. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów technicznych oraz naturalnej wełny merynosów, golfy termiczne zachowują świeżość przez wiele dni, pomimo wzmożonego wysiłku.

 

Znajdź swój golf narciarski w Ski Team!

 

Golfy narciarskie damskie oraz golfy narciarskie męskie najlepszych producentów znajdziesz w sklepie Ski Team! W naszej ofercie umieszczamy wyłącznie sprawdzone i przetestowane przez nas produkty, co do jakości których nie mamy żadnej wątpliwości. W naszym sklepie znajdziesz golfy narciarskie z każdej półki cenowej. Możesz mieć pewność, że każdy z nich będzie spełniał swoją rolę w świetnym stylu. Zarówno jako specjaliści, jak i codzienni użytkownicy oraz narciarze, wyznajemy zasadę, by nie wydawać zbędnie swoich pieniędzy. Zdecydowanie lepiej jest więc zainwestować w dobre ubrania raz na kilka lat, zamiast wymieniać garderobę co sezon. Tobie też polecamy takie podejście!

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło