Narty zjazdowe dziecięce

Masz 22 produktów.

Pokazano 1-12 z 22 pozycji

Aktywne filtry

Narty dziecięce

 

Narty dziecięce mogą zachęcić Twoją pociechę do rozwijania się w zimowej pasji lub raz na zawsze zniechęcić ją do spędzania czasu na stoku. Podobnie jak inne elementy narciarskiego ekwipunku – takie jak buty czy kask – mają bezpośredni wpływ na postępy w nauce, komfort, frajdę z jazdy, a nawet bezpieczeństwo. Choć wybór może wydawać się skomplikowany, nie ma powodów do zmartwień! Narty zjazdowe dla dzieci to nasza specjalność – podpowiemy Ci, który model wybrać. Dzięki temu spędzicie razem niesamowite chwile na stoku!

 

Narty dla dziecka – rozmiar ma znaczenie

 

Narty dziecięce, zupełnie tak samo, jak modele dla dorosłych, różnią się wieloma parametrami, a punktem wyjścia w poszukiwaniach powinien być zawsze ich rozmiar. Długość nart dostosowujemy do wzrostu dziecka, a pomocne mogą być w tym tabele udostępniane przez producentów. Biorąc za przykład tabelę rozmiarów nart Dynastar, możemy dowiedzieć się, że:

 

• narty 130 cm mogą być dobrym wyborem dla początkujących dzieci o wzroście około 140 cm. Narty krótsze niż wysokość narciarza są łatwiejsze do kontrolowania. Ułatwiają naukę skrętów i są dzięki temu bezpieczniejsze do spędzenia pierwszych chwil na stoku. Narty 130 cm mogą być jednak używane także przez niższych narciarzy i narciarki (nawet dzieci o wzroście 120-125 cm), jeśli są już doświadczonymi użytkownikami stoku.

 

• narty 110 cm sprawdzą się w przypadku początkujących dzieciaków o wzroście około 120 cm.

Oczywiście wybór odpowiedniego rozmiaru jest uzależniony również od innych czynników, takich jak waga, styl jazdy czy uprawiana dyscyplina narciarska.

 

Narty juniorskie w Ski Team – największy wybór online!

 

Narty i dzieci to wyjątkowo dobre połączenie. Przed pierwszym wspólnym sezonem warto jednak skompletować cały potrzebny ekwipunek, by Twoje dziecko było zawsze dobrze przygotowane. Narty zjazdowe dziecięce, ubrania, kask, gogle i inne środki ochrony znajdziesz w sklepie Ski Team – w najlepszych cenach na rynku. Zrób zakupy w jednym miejscu i nie przepłacaj! W innych kategoriach znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz!

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło