Deski snowboardowe damskie

Masz 18 produktów.

Pokazano 1-12 z 18 pozycji

Aktywne filtry

Deski snowboardowe damskie

 

Deski snowboardowe damskie to bardzo szybko rozwijająca się grupa sprzętów sportowych. Ogromna popularność tego sportu wśród kobiet poparta świetnymi występami utytułowanych zawodniczek na najbardziej prestiżowych imprezach na świecie owocuje powstawaniem coraz doskonalszych desek, wiązań i akcesoriów. Sprzęt dla kobiet różni się w zdecydowanym stopniu od desek oferowanych mężczyznom i nie chodzi tu tylko o długość. Dzięki wielu nowoczesnym technologiom snowboardzistki, niezależnie od poziomu swoich umiejętności, bez problemu znajdą deskę snowboardową damską, która idealnie spełni ich potrzeby.

 

Deska snowboardowa damska – czy istnieje idealna długość?

 

Deski snowboardowe damskie zazwyczaj dobiera się tak, by ich długość odpowiadała długości od ziemi do brody snowboardzistki. Każda z nas może mieć jednak inne potrzeby, a sugerowany wymiar to tylko punkt wyjściowy. Deski krótsze od wskazanego rozmiaru będą nieco bardziej zwrotne. Damska deska snowboardowa o dłuższej budowie będzie z kolei bardziej stabilna. W rzeczywistości producenci stosują różne konstrukcyjne triki, wydłużając krawędź efektywną bez realnego wydłużania całej deski. Daje to pewne prowadzenie przy dużych prędkościach i sporą zwrotność na bardziej technicznych trasach. Nie bez znaczenia jest też profil deski. Choć początkowo wybór spośród dostępnych profili może być mylący (np. rocker, camber), to już po chwili bez trudu będziesz orientowała się w oznaczeniach. Damskie deski snowboardowe występują także w różnych szerokościach – ten wymiar uzależniamy między innymi od rozmiaru buta oraz indywidualnych preferencji użytkowniczki.

 

Deski snowboardowe damskie w SkiTeam.pl

 

To Twój pierwszy, piąty albo dziesiąty sezon na stoku? Wolisz jazdę w snowparku od łagodnych zjazdów? A może cenisz sobie freeride’owe przygody? To bez znaczenia – w naszym sklepie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz – bez wyjątku! Nie zapomnij o akcesoriach – w innych kategoriach naszego sklepu możesz wybrać kask, gogle i ciepłą odzież!

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło