Kurtki narciarskie damskie

Masz 41 produktów.

Pokazano 1-12 z 41 pozycji

Aktywne filtry

Kurtki narciarskie damskie

 

Kurtki narciarskie damskie mają przed sobą kilka zadań, które są szczególnie istotne z perspektywy narciarek. Kurtka powinna przede wszystkim zapewniać komfortowe warunki do jazdy na nartach w nawet najcięższych warunkach atmosferycznych. Dobrej jakości damskie kurtki narciarskie powinny więc utrzymywać termikę organizmu na optymalnym poziomie. Umożliwia to zastosowanie tak zwanej membrany, czyli specjalnego materiału technicznego, którego budowa przypomina pory skóry naturalnej. Zewnętrzna powłoka uniemożliwia wilgoci pochodzącej z deszczu i śniegu wnikanie do głębszych warstw ubrań, z kolei wewnętrzna budowa membrany pozwala na transport wilgoci generowanej przez organizm na zewnątrz. Unikanie przepocenia ubrań to podstawa w zimowych warunkach i najważniejsze zadanie dla membrany.

Oprócz tego liczy się oczywiście także ocieplina zastosowane w kurtce – to ona odpowiada bezpośrednio za utrzymywanie temperatury ciała poprzez gromadzenie w swoich włóknach rozgrzanego powietrza.

 

Kurtki narciarskie damskie Rossignol i innych producentów

 

Dobre kurtki narciarskie damskie bez trudu wytrzymają wiele sezonów narciarskich zmagań. Wykorzystując odpowiednie środki do prania i utrzymując kurtkę w czystości, bez trudu przedłużysz jej żywotność. Z uwagi na dużą trwałość i strategiczne znacznie dla naszego komfortu, kurtki damskie narciarskie należy traktować jako inwestycję. Postaw więc na sprawdzone rozwiązania takich producentów, jak Rossignol, Dynafit, Spyder, Descente czy Dainese. To kurtki, którym zaufały już tysiące zadowolonych użytkowniczek.

 

Kurtki narciarskie damskie – największy wybór tylko w Ski Team!

 

W sklepie Ski Team znajdziesz modne kurtki narciarskie pochodzące z katalogów najbardziej rozpoznawalnych marek. Gromadzimy najnowsze modele, by móc zaoferować je naszym Klientom w najniższych cenach. To wyselekcjonowana oferta, w której wszystkie kurtki zimowe damskie narciarskie mają naszą gwarancję jakości. Wybierz jedną z nich, a z pewnością nie będziesz żałować!

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło