Kaski rowerowe

Masz 105 produktów.

Pokazano 1-12 z 105 pozycji

Aktywne filtry

Dostępne w Ski Team kaski rowerowe damskie oraz kaski rowerowe męskie to połączenie sprawdzonych i zaawansowanych technologii z nowoczesnym wzornictwem. W naszym sklepie stawiamy na najwyższą jakość, oferujemy więc najlepsze kaski rowerowe – m.in. takich firm jak Uvex, Cube, Rudy Project oraz Smith.

 

Opływowy kształt naszych kasków rowerowych oraz otwory zabezpieczone siateczką przeciw owadom, wspomagające cyrkulację powietrza i zapobiegające przepoceniu, czynią je komfortowymi w trakcie użytkowania. Bardzo dobrze przylegają do kształtu głowy, nie mają tendencji do zsuwania się. Prosty w zapięciu pod szyją, regulowany pasek z przyjemnego w dotyku materiału stabilizuje całość i utrzymuje na miejscu. Co ważne, sprzedawane kaski rowerowe dla dzieci, kobiet i mężczyzn wykonane są z lekkich materiałów, występują też w wielu wariantach kolorystycznych.

 

Kaski rowerowe dla dorosłych oraz kaski dziecięce rowerowe w wydaniu górskim są zazwyczaj wyposażone w specjalny daszek. Ochrania on oczy przed silnym działaniem promieni słonecznych, z którymi przyjdzie się mierzyć na górskich szlakach. Głębiej zabudowana część potyliczna chroni wrażliwy fragment głowy podczas upadków na plecy.

 

Kaski rowerowe szosowe nie posiadają daszka. Jego obecność mogłaby ograniczać widoczność po zajęciu aerodynamicznej, pochylonej pozycji. Na szczęście większość konstrukcji wyposażonych jest w daszek odpinany. Dzięki prostej modyfikacji jedna konstrukcja może posłużyć podczas jazdy w różnych warunkach.

 

Kaski rowerowe dla dzieci, oprócz zapewnienia odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa, powinny również przyciągać wzrok. Kupując dziecku kask, który mu się podoba, możemy mieć pewność, że nie zdejmie go tuż po opuszczeniu domu. Zasada ta dotyczy również dorosłych, w końcu i my lubimy nie tylko funkcjonalne, ale także ładne przedmioty. Kaski rowerowe miejskie cechują się niezbyt sportowym, casualowym designem, który nie zakłóca nawet bardziej formalnego stroju. Dostępność tego typu codziennych propozycji wpływa pozytywnie na chęć noszenia kasku przez osoby przemieszczające się rowerem do pracy lub szkoły.

 

Najbardziej cenione przez kolarzy i cyklistów są kaski rowerowe wykonane w technologii in-mould (MIPS). Polega ona na umieszczeniu właściwego materiału w zewnętrznej skorupie kasku za pomocą wysokiego ciśnienia. Taki rodzaj połączenia gwarantuje najwyższą jakość wykonania i brak ubytków jakościowych. Zewnętrzne poszycie w kaskach rowerowych nie ugina się i zachowuje pełną sztywność w każdym miejscu konstrukcji.

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło