Wkładki do butów

Masz 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

Wkładki do butów snowboardowych

 

Każdy but kupowany w sklepie jest co prawda wyposażony w specjalne wkładki do butów snowboardowych, a mimo to tak często właśnie ten element wymieniamy w swoich butach jako pierwszy. Wszystko zależy oczywiście od osobistych preferencji użytkownika, jednak istnieje co najmniej kilka powodów, dla których stosuje się specjalistyczne wkładki do butów snowboardowych:

 

• zwiększenie komfortu i redukcja napięcia, a więc także zmęczenia stopy – dotyczy to zarówno osób z problemami ortopedycznymi, jak i tych, które takich kłopotów nie mają

• lepsza wentylacja stopy,

• zwiększenie komfortu termicznego – zarówno dzięki wspomnianej już wentylacji, jak i dodatkowej warstwie izolującej stosowanej we wkładkach.

 

Wkłady do butów narciarskich i snowboardowych – charakterystyka

 

Wkładki do butów snowboardowych mogą być z powodzeniem stosowane jako wkładki sportowe do butów niemal każdego rodzaju. To nie uprawiana dyscyplina dyktuje nam rodzaj stosowanej wkładki, a kształt i cechy indywidualne naszych stóp oraz warunki, w jakich używane są buty. Zimowe wkładki do butów narciarskich czy snowboardowych mogą więc z powodzeniem posłużyć nam jako wkładki do butów biegowych, jeśli trenujemy w śnieżnych warunkach lub na oblodzonych ścieżkach. Tego typu wkładki są też często stosowane przez fanów zimowego i jesiennego trekkingu.

 

Wkładki do butów narciarskich i snowboardowych renomowanych producentów mogą dopasowywać się i zapamiętywać kształt stopy, stanowiąc doskonałe oparcie dla podbicia i równomiernie rozkładając ciężar ciała w ciągu całego dnia jazdy.

 

Wkładki do butów – zimowe akcesoria w Ski Team

 

Wkładki do butów snowboardowych i narciarskich, które znajdziesz w naszym sklepie, to produkty znanych i cenionych marek, takich jak Sidas – wyspecjalizowanych w produkcji tego rodzaju dodatków. W Ski Team zgromadziliśmy ofertę wkładek na każdy budżet, dopasowanych zarówno do potrzeb osób ze standardową budową stóp, jak i dla narciarzy ze szczególnymi potrzebami ortopedycznymi. Postaw na sprawdzone rozwiązania!

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło