Odzież skitourowa

Masz 34 produktów.

Pokazano 1-12 z 34 pozycji

Aktywne filtry

Odzież skitourowa

 

Odzież skiturowa musi odpowiadać specyficznym potrzebom stawianym jej przez osoby uprawiające narciarstwo pozatrasowe. Powinna być bardziej dopasowana, by nie krępować ruchów, a jednocześnie charakteryzować się jeszcze lepszą oddychalnością niż odzież do narciarstwa zjazdowego. Podczas intensywnego wysiłki, jakim z pewnością jest pokonywanie stromych podejść, nasze organizmy pracują na maksymalnych obrotach, generując jednocześnie bardzo dużo ciepła, a co za tym idzie – także wilgoci. Jej odpowiednie odprowadzanie ma decydujący wpływ na komfort termiczny i ogólne zadowolenie z odzieży.

 

Odzież skiturowa musi także odznaczać się odpowiednią wytrzymałością. Podczas zakładania własnych śladów na miękkim puchu niejednokrotnie przyjdzie nam zmierzyć się przeszkodami terenowymi i wystającymi spod śniegu niespodziankami. Odzież koniecznie musi to wytrzymać!

 

Odzież skiturowa – nie warto na niej oszczędzać!

 

Kupując odzież skiturową renomowanych producentów, możemy mieć pewność, że poszczególne elementy ekwipunku z łatwością wytrzymają wiele sezonów intensywnego użytkowania. Spodnie skiturowe Dynafit i kurtki tej samej marki to bardzo częsty wybór doświadczonych narciarzy. Decydują się na nie jednak także osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tego rodzaju narciarstwem.

 

Bagatelizowanie poziomu jakości ubrań narciarskich może w pierwszej chwili przynieść niewielkie oszczędności, które po kilku tygodniach użytkowania okazują się najczęściej tylko pozorne. Niski poziom oddychalności, rozbieżność z deklarowanymi przez producenta parametrami, niewygoda i niska wytrzymałość – to tylko część typowych dla ubrań kiepskiej jakości bolączek.

 

Kurtki skiturowe i inne akcesoria w Ski Team

 

W naszym sklepie znajdziesz ogromną ofertę odzieży narciarskiej, w tym spodnie skiturowe męskie i spodnie skiturowe damskie najlepszych marek. W trosce o Twój sprzęt, polecamy Ci używanie specjalnych środków do prania i impregnacji odzieży technicznej, które również znajdziesz w naszym sklepie.

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło