Spodnie narciarskie damskie

Masz 24 produktów.

Pokazano 1-12 z 24 pozycji

Aktywne filtry

Spodnie narciarskie damskie

 

Spodnie narciarskie damskie to kluczowy element ubioru każdej narciarki. Powinny zapewniać nieskrępowane ruchy podczas zjazdu i odpowiednią termoregulację. Dużym wyzwaniem dla producentów jest skonstruowanie damskich spodni narciarskich w taki sposób, by zapewniały odpowiednie odprowadzenie wilgoci i nie powodowały pocenia się w trakcie intensywnej jazdy, a jednocześnie oferowały odpowiedni komfort termiczny, gdy jesteśmy bezruchu – na przykład na wyciągu czy podczas chwili odpoczynku na świeżym powietrzu. Damskie spodnie narciarskie, które znajdziesz w SkiTeam.pl, to doskonały przykład, że wszystkie te cechy da się z powodzeniem połączyć, oferując jednocześnie świetny design!

 

Spodnie narciarskie damskie – czarne, kolorowe i w różnych krojach

 

Moda narciarska ewoluuje tak samo szybko, jak ta „codzienna”. Każdego sezonu pojawiają się nowe trendy i pomysły na urozmaicenie elementów garderoby, z którymi chcemy być jak najbardziej na bieżąco. W naszym sklepie znajdziesz więc obszerną gamę produktów – spodnie narciarskie damskie dopasowane do ciała oraz o luźniejszym kroju. Spodnie na szelkach oraz noszone na biodrach, a także mnóstwo wersji kolorystycznych. Zaufaj naszemu doświadczeniu i skup się na wybraniu sprzętu, który Ci się podoba i w którym będziesz czuła się pewnie. Spodnie damskie narciarskie w SkiTeam.pl to produkty sprawdzonych producentów o doskonałych parametrach.

 

Spodnie narciarskie damskie w SkiTeam.pl – przebieraj w najlepszych modelach!

 

Spodnie narciarskie dla kobiet to ważna część naszego asortymentu. Sprawdź ofertę spodni skonstruowanych z myślą o wieloletnim użytkowaniu. Zwróć uwagę na doskonałe parametry oddychalności i wodoszczelności, by uniknąć niespodzianek na stoku. Dla nastolatek polecamy z kolei spodnie narciarskie damskie z systemem ROOM TO GROW, umożliwiającym wydłużenie nogawek aż o 3,5 cm. Jeśli więc młoda użytkowniczka wciąż rośnie, nie będzie konieczności zmiany całej garderoby co sezon! Dobierz spodnie narciarskie dla kobiet zgodnie z własnym stylem i pokaż swoje prawdziwe „ja” podczas zimowego wyjazdu!

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło