Buty snowboardowe dziecięce

Masz 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Buty snowboardowe dziecięce

 

Odpowiednie buty snowboardowe dziecięce to nie jest łatwy wybór. Z jednej strony wszyscy mamy świadomość, jak bardzo nieustępliwe i uparte potrafią być maluchy, czym niejednokrotnie zaskakują swoich rodziców. Z drugiej strony – czasami nawet najmniejsza niewygoda potrafi na dobre zniechęcić je do nowych aktywności. Buty snowboardowe dla dzieci powinny być więc maksymalnie komfortowe i bezproblemowe w obsłudze, a przy tym możliwe do założenia i zdjęcia bez pomocy opiekuna (w końcu dzieci jak nikt inny cenią sobie swoją niezależność!). Nie możemy jednak zapomnieć o bezapelacyjnie najważniejszym kryterium wyboru, czyli właściwej stabilizacji i dopasowaniu konstrukcji do poziomu jazdy dziecka.

 

Dziecięce buty snowboardowe – zadbaj przede wszystkim o bezpieczeństwo!

 

Buty snowboardowe dziecięce powinny być wyposażone w wytrzymałe i łatwe w rozpinaniu klamry lub nowocześniejszy i bardziej precyzyjny system BOA® Kids. Sztywna linka z pokrętłem o milimetrowej skali pozwoli bardzo dokładnie dobrać siłę nacisku i perfekcyjnie dopasować but do stopy.

Zdecydowanie wartą rozważenia propozycją są także buty z wkładkami termoformowalnymi. Szybki proces formowania z użyciem specjalnej nagrzewnicy zapewni maksimum komfortu i zapobiegnie powstawaniu na stopach dziecka uciążliwych odcisków i otarć. Utrwalony kształt wkładki będzie idealnie przylegał do stopy, zapewniając jeszcze lepszą stabilizację. Buty snowboardowe dziecięce posiadają też często podeszwy pozwalające na swobodne poruszanie się bez deski – na przykład po parkingu czy w górskim schronisku. Flex przewidziany dla początkujących jest odporny na pierwsze błędy na stoku i dziecko nie zniechęci się przez zbyt sztywne buty.

 

Buty snowboardowe dziecięce

 

Nauka jazdy na snowboardzie nie jest łatwa, jednak po początkowych trudach wynagradza wszystkie niedogodności. Znajdź idealne buty snowboardowe dla swojego dziecka w skiteam.pl. Oferujemy największy wybór produktów online, a sprzedawane przez nas modele pochodzą od największych producentów na świecie. W innych kategoriach naszego sklepu wyposażysz się również w inne niezbędne akcesoria.

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło