Deski snowboardowe męskie

Masz 30 produktów.

Pokazano 1-12 z 30 pozycji

Aktywne filtry

Deski snowboardowe męskie

 

Snowboard to niewątpliwie fascynujący sport, który od wielu lat walczy z narciarstwem o miano najbardziej popularnego. Na stoku coraz częściej spotykamy osoby, które zamiast „tradycyjnego” szusowania na nartach, stawiają właśnie na deskę. Choć snowboard uważa się za nieco trudniejszy do okiełznania niż narty, to nie brakuje osób, dla których jest on pierwszym wyborem. Deska snowboardowa męska jest też nierzadko sposobem na przełamanie rutyny. Doświadczeni narciarze, chcąc ponownie poczuć dreszczyk emocji związany z próbowaniem czegoś nowego, kierują swój wzrok właśnie na snowboard. W naszym sklepie znajdziesz deski snowboardowe męskie w wielu różnych wariantach, idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i budżetu.

 

Deska snowboardowa męska – wszystkie długości w SkiTeam.pl!

 

Stara, znana wszystkim i powszechnie stosowana zasada mówi o dobieraniu długości deski odpowiadającej mniej więcej wysokości od ziemi do podbródka stojącej osoby. Idąc tym tokiem, deska snowboardowa 160 cm jest najczęściej wybieranym wariantem wśród początkujących, którzy chcą mieć sprzęt możliwie uniwersalny. Jak od każdej reguły, tak i od tej są jednak pewne wyjątki. Zależnie od dyscypliny i stylu jazdy możemy wybierać deski krótsze lub dłuższe. Różnice są zawsze niewielkie, kilkucentymetrowe, jednak to w zupełności wystarczy, by całkowicie zmienić charakter deski. Krótszy snowboard będzie bardziej zwrotny, może dać więcej radości na krętych trasach. Dłuższe deski snowboardowe męskie są z kolei bardziej stabilne. Pozwalają osiągać wysokie prędkości i nie stają się przy tym zbyt „nerwowe” czy trudne do opanowania.

 

Znajdź swoją deskę snowboardową

 

Przejrzyj ofertę naszego sklepu i dobierz deskę snowboardową męską skrojoną na miarę. Sprzęt powinien dawać radość i bezpieczeństwo, a mnogość dostępnych modeli, kształtów i zastosowanych technologii w deskach, które znajdziesz w naszym sklepie, zadowoli nawet najbardziej wymagających. Nie zapominaj też o akcesoriach. W Ski Team znajdziesz również kaski, gogle, bieliznę termiczną i odzież snowboardową dla każdego!

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło