Kaski narciarskie dziecięce

Masz 37 produktów.

Pokazano 1-12 z 37 pozycji

Aktywne filtry

Kaski narciarskie dla dzieci

 

Kaski narciarskie dla dzieci to podstawowe wyposażenie każdego młodego narciarza i narciarki. O zakupie odpowiedniego modelu powinniśmy pomyśleć już na samym początku przygody – jeszcze zanim dziecko po raz pierwszy wepnie buty w wiązania. Nawet początkujący narciarze o niewielkiej wadze potrafią osiągać na stoku wysokie prędkości, a brak kasku drastycznie zwiększa ryzyko wystąpienia groźnych urazów. W tym miejscy znajdziesz wyselekcjonowane modele kasków dziecięcych w różnych wariantach cenowych, konstrukcyjnych i kolorystycznych. To, co je łączy, to bezkompromisowy poziom bezpieczeństwa, jaki zapewniają. Prezentowane w tej kategorii kaski narciarskie dziecięce spełniają wszystkie obowiązujące normy. Są ponadto wyposażone w systemy zwiększające komfort i poprawiające wentylację. Pamiętaj jednak, że kask narciarski dla dzieci powinien być dobrze dopasowany do głowy użytkownika oraz zawsze prawidłowo wyregulowany. Tylko pod takim warunkiem będzie zapewniał odpowiednią ochronę.

 

Kaski narciarskie dla dzieci z szybą – wygoda i praktyczność

 

Kaski narciarskie dla dzieci wyposażone w specjalną opuszczaną przyłbicę są alternatywą dla tradycyjnego zestawu składającego się z kasku i gogli. Takie rozwiązanie ma wiele zalet, a najwięcej skorzystają na nim osoby noszące okulary korekcyjne. W przypadku kasków z szybą nie ma konieczności poszukiwania specjalnych gogli z możliwością montażu szkieł. Wystarczy nałożyć kask na głowę, by dziecko było gotowe na zimowe przygody.

 

Kaski narciarskie dla dzieci z szybą zapewniają ponadto duży komfort termiczny oraz ochronę wzroku przed promieniami UV (szczególnie niebezpiecznymi dla oczu podczas słonecznej, śnieżnej pogody).

 

Kaski narciarskie dla dzieci – wybierz idealny model w SkiTeam.pl!

 

Wiemy, jak bardzo troszczysz się o swoje dziecko, dlatego dokładamy wszelkich starań, by produkty w naszym sklepie były jak najlepszej jakości. Kaski narciarskie dziecięce w Ski Team to selekcja najlepszych modeli na rynku, pochodzących od najbardziej rozpoznawalnych producentów. Wszystkie kaski, które tu znajdziesz, to w pełni bezpieczne, nowoczesne konstrukcje, które zapewnią Twojemu dziecku doskonałą ochronę głowy.

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło