Wiązania snowboardowe dziecięce

Masz 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Wiązania snowboardowe dziecięce

 

Dzieci – wszędzie ich pełno. Nigdy nie mogą usiedzieć w miejscu. Są wiecznie ciekawe nowych rzeczy, które chwytają w lot. Przekierowanie ich uwagi i energii na sport oraz aktywność na świeżym powietrzu może wyjść im tylko na dobre. Snowboard jest jedną z dyscyplin, które pomogą im w rozwoju koordynacji ruchowej oraz pozwolą na odrobinę szaleństwa pod kontrolą dorosłych. Zgodnie z opiniami ekspertów pierwsze kroki na desce mogą stawiać już nawet 4-5 letnie dzieciaki. Rodzice powinni z kolei zapewnić im jak najlepszy start – zarówno pod względem instruktora, jak i sprzętu.

 

Wiązania snowboardowe dziecięce – ten wybór ma kluczowe znaczenie

 

Budowa dziecięcego ciała jest z jednej strony odporna na upadki, kontuzje i urazy, a z drugiej – bardzo podatna na nieprawidłową pozycję i powielane błędy w postawie. Dlatego właśnie wybór odpowiednich wiązań snowboardowych dziecięcych to jedna z najważniejszych decyzji każdego rodzica, który planuje zarazić swoje dziecko zimową pasją.

Podstawą jest wybór wiązań z oferty zaufanych producentów, mających duże doświadczenie w konstruowaniu sprzętu dla najmłodszych. Modele przeznaczone dla najmłodszych charakteryzują się stosunkowo miękką konstrukcją (nawet w porównaniu do modeli dla początkujących dorosłych), czyli niskim flexem. Miękkie wiązania dopasowane do specyfiki butów oraz deski będą wybaczać błędy początkujących snowboardzistów i snowboardzistek, oferując przy tym duży komfort prowadzenia i płynność jazdy. Kompozytowa (zazwyczaj) podstawa i lekkie elementy gwarantują niską wagę, co pozytywnie wpływa na satysfakcję z jazdy.

 

Wiązania snowboardowe dla dzieci – sprawdź ofertę Ski Team!

 

Pamiętaj, że zaopatrzenie dziecka w deskę, buty i wiązania oraz komplet ciepłych ubrań to jeszcze nie koniec. Jako rodzic jesteś zobowiązany zapewnić mu także dopasowany, jak najlepszej jakości kask i pilnować, by zawsze znajdował się on na głowie malucha. Konieczne są także gogle oraz inne akcesoria. Cały niezbędny sprzęt skompletujesz w sklepie Ski Team!

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło