Ski Team - wszystko, co warto o Nas wiedzieć 

 

Ski Team to sieć specjalistycznych sklepów sportowych.

W naszych 5 sklepach stacjonarnych oraz w sklepie online znajdziecie ofertę sprzętu narciarskiego, snowboardowego oraz rowerowego. To właśnie w tych dziedzinach czujemy się najmocniejsi, a nasi sprzedawcy to profesjonalni doradcy. Ski Team to produkty z najwyższej półki - u nas znajdziesz topowe modele nart, desek snowboardowych oraz odzieży i akcesoriów zimowych większości znanych marek, takich jak Head, Rossignol, Salomon, Atomic, Tecnica, Lange, Blizzard i wielu, wielu innych.

 

Ski Team to także polski dystrybutor marki Spyder (odzież narciarska i snowboardowa) oraz rowerów Cube. W sieci naszych sklepów znajdziecie najszerszą ofertę produktów tych marek. Na naszych półkach, jak i w sklepie online znajdziecie starannie wyselekcjonowane produkty, po które sięgają nie tylko amatorzy sportu, ale również sportowe autorytety i mistrzowie. 

o-ski-team

Ski Team sklepy stacjonarne

Sklepy Ski Team znajdziesz w 5 lokalizacjach, w 4 miastach w Polsce. Nasze salony sprzedażowe mieszczą się w Warszawie (2 sklepy), w Poznaniu, w Katowicach oraz we Wrocławiu. Sprawdź aktualne adresy oraz godziny otwarcia w zakładce NASZE SKLEPY. We wszystkich sklepach przez cały rok dostępna jest oferta produktów rowerowych, narciarskich i snowboardowych. Ponadto w każdym z nich posiadamy serwis narciarski i rowerowy. Nasi serwisanci zdiagnozują wszelkie problemy oraz przygotują Twój sprzęt na stok czy do jazdy rowerowej. 

 

sklepy-ski-team

 

Zapraszamy do naszych sklepów stacjonarnych, jeżeli stoisz przed dylematem wyboru odpowiedniego sprzętu. Nasi pracownicy to nie tylko sprzedawcy, ale także profesjonalni doradcy, którzy przy pomocy własnej wiedzy, jak i urządzeń technologicznych, takich jak na przykład scaner 3D doboru butów narciarskich znajdą sprzęt właśnie dla Ciebie. 

 

Ski Team - mamy już ponad 30 lat!

Działamy nieprzerwanie od 1989 roku. Mamy więc już za sobą choroby wieku niemowlęcego czy okres młodzieńczego buntu. Przez ten czas nauczyliśmy się, że sklep sportowy powinien opierać się na 4 najważniejszych filarach: jakości, dostępności, uczciwości i fachowych poradach. I takie wartości proponujemy Wam każdego dnia!

Do zobaczenia na zakupach!

 

 

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło