Lista produktów marki: Spyder

Pająk na stoku!

Marka Spyder powstała w Stanach Zjednoczonych w 1978 roku. Założył ją David Jacobs - członek Kanadyjskiej Kadry Narodowej w narciarstwie. Na jednych z zawodów sportowych swojego syna Jacobs zauważył, że wszyscy zawodnicy noszą ubrania tej samej marki. Postanowił to zmienić i rozpoczął produkcję i sprzedaż bluz sportowych. Jacobs szybko odniósł sukces, dlatego w niedługim czasie do bluz dołączyły spodnie. Miały niebieski kolor i żółte paski od kolan do bioder. Taki układ skojarzył się kolegom syna Jacobsa z pająkiem i od tego momentu cała kolekcja ubrań zaczęła być nazywana Spyder. Litera „y” znalazła się w słowie „spider” w związku z tym, że David był fanem motoryzacji i uczynił to na cześć Ferrari Spyder.

Rękawice, spodnie i kurtki narciarskie Spyder

Przygotuj się na zdobywanie kolejnych tras narciarskich z marką Spyder. Kompletowanie stroju rozpocznij od wybrania spodni narciarskich Spyder. W sklepie Ski Team czeka na ciebie duży wybór spodni narciarskich męskich Spyder. Przebieraj w różnych wzorach, kolorach i fasonach i wybierz najlepsze spodnie dla siebie. Panie także mogą znaleźć swoje wymarzone spodnie. Firma Spyder stworzyła spodnie narciarskie damskie, wśród których królują wyraziste kolory i wzory. Jeśli spodnie zostały już przez Ciebie wybrane, koniecznie przejrzyj kurtki Spyder. Izolacja PrimaLoft®, która została użyta przez firmę Spyder do ich produkcji ochroni Cię przed działaniem nawet bardzo ekstremalnych temperatur. Kurtki narciarskie męskie Spyder to połączenie wielu rozwiązań technologicznych, które będą chronić Cię podczas szusowania. Również kobiety mogą liczyć na skuteczną ochronę. Kurtki narciarskie damskie Spyder stworzono z użyciem nie tylko własnych, autorskich technologii, lecz także wykorzystano doświadczenie partnerów. Aby dopełnić swój strój, wybierz rękawice narciarskie Spyder, których różnorodny wybór również znajdziesz w sklepie Ski Team.

Zacznij przygodę z marką Spyder

Spyder jest niekwestionowanym liderem odzieży narciarskiej i skateboardowej na arenie międzynarodowej. Ponad 40-letnie doświadczenie pozwoliło na opracowanie takich technologii, dzięki którym ubrania narciarskie mogą sprostać najtrudniejszym warunkom na stoku. Spyder to odzież zarówno dla zawodowych narciarzy, jak i amatorów. Każdy zasługuje na 100% ochronę, jeśli więc szukasz odpowiednich ubrań dla siebie, Spyder jest idealnym wyborem.

Masz 167 produktów.

Pokazano 1-12 z 167 pozycji

Aktywne filtry

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło