Bielizna termoaktywna damska

Masz 27 produktów.

Pokazano 1-12 z 27 pozycji

Aktywne filtry

Bielizna termoaktywna damska

 

Bielizna termoaktywna damska pozwala zachować odpowiedni komfort termiczny nie tylko zimą, lecz także przez cały rok. Specjalnie opracowane w tym celu materiały zapewniają dwutorowe działanie, które w pozytywny sposób wpływa na nasze zdrowie i termikę całego ciała. Po pierwsze – na bieżąco odprowadzają wilgoć, która w naturalny sposób zbiera się na naszej skórze podczas wysiłku fizycznego, a ponadto pozbywają się nadmiaru ciepłego powietrza. Po drugie – cienka, przylegająca warstwa zapobiega nadmiernemu wychłodzeniu, zapewniając doskonały komfort przez cały dzień. Termoaktywna bielizna damska to pierwsza podstawowa warstwa, która może mieć decydujące znaczenie dla zdrowia.

 

Bielizna damska – termoaktywna wygoda na stoku i poza nim

 

Specjaliści, trenerzy i projektanci sportowych rozwiązań od lat są zgodni, że optymalnym sposobem ubioru podczas uprawiania większości sportów w chłodniejszych warunkach jest zastosowanie trzech warstw: termoaktywnej, docieplającej i ochronnej (przeciwdeszczowej i przeciwwiatrowej). Bielizna termoaktywna, choć niewidoczna i niemal niewyczuwalna na skórze, jest prawdopodobnie najważniejszą z nich.

Oprócz wymienionych wyżej zalet, damska bielizna termoaktywna zapewnia też kompresję mięśni w newralgicznych punktach, co ogranicza wychłodzenie i poprawia krążenie krwi. Ciepła bielizna termoaktywna damska przyda się także poza stokiem – pozwoli dogrzać się po całym dniu aktywności i świetnie sprawdzi się także podczas trekkingu.

 

Bielizna termoaktywna damska w SkiTeam

 

Bielizna termoaktywna damska, którą znajdziesz w naszym sklepie, to najlepszej jakości ubrania dedykowane użytkowniczkom o zróżnicowanych potrzebach i gustach. Wszystkie propozycje to sprawdzone przez nas modele produkowane przez znane i cenione marki – popularne wśród fanów sportów zimowych i górskich wędrówek. Wybierz idealny krój i kolor bielizny termoaktywnej damskiej, zwracając uwagę na zastosowane w bieliźnie technologie. Każdy sprzedawany przez nas produkt jest dokładnie opisany, dzięki czemu wybierzesz świadomie.

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło