Bielizna termoaktywna dziecięca

Masz 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

Bielizna termoaktywna dziecięca

 

Bielizna termoaktywna dziecięca to pierwsza (i dla wielu osób najważniejsza) warstwa ubrań, którą powinniśmy zakładać w czasie aktywności fizycznej w wymagających warunkach. Zarówno bardzo niska temperatura, jak i przeszywający wiatr potrafią błyskawicznie wychłodzić organizm. Niestety – nawet najcieplejsza kurtka lub kombinezon nie zapewni odpowiedniego komfortu termicznego, jeśli termiczna bielizna dla dzieci, którą zafundowaliśmy naszemu maluchowi, będzie niewystarczająco ciepła. Problemem jest także wilgoć – zarówno ta pochodząca z zewnątrz, jak i wytwarzana przez energiczne ciało dziecka. Stosowanie bielizny termicznej o odpowiednim poziomie oddychalności pozwoli uniknąć gromadzenia się wilgoci w ubraniach i błyskawicznego wychładzania organizmu.

 

Dziecięca bielizna termoaktywna – podstawa zimowej garderoby naszego malucha

 

Bielizna termiczna dziecięca przydaje się na stoku oraz podczas wycieczek na szlaku – co do tego nie ma wątpliwości. Dobrze dobrany komplet bielizny będzie jednak przydatny także w codziennym użytkowaniu – długie spacery w parku czy wyjazdy do lasu nie muszą kończyć się wraz z nadejściem zimy. Po założeniu malcowi zestaw dobrej bielizny termicznej będziecie mogli bawić się doskonale niezależnie od temperatury!

 

Co ciekawe, dziecięca bielizna termoaktywna nie różni się jakością od wersji dla dorosłych. Niezależnie od wieku użytkownika stosowane są podobne rozwiązania i dopasowany krój. Pamiętaj o stosowaniu metody trzech warstw – pierwsza warstwa to warstwa termiczna, druga –docieplająca (np. polar, bluza, golf), a trzecia to warstwa wierzchnia, odpowiadająca za ochronę przed wiatrem i wodą. Ta zasada jest z powodzeniem stosowana zarówno przez narciarzy, jak i kolarzy, biegaczy i innych fanów sportu!

 

Bielizna termoaktywna dziecięca – największy wybór online tylko w Ski Team!

 

Szukasz bielizny termoaktywnej dla swoich dzieci? Szykujecie się do pierwszego wyjazdu na narty lub po prostu wymieniacie zużyte elementy garderoby? W naszym sklepie znajdziesz wyselekcjonowane modele z oferty sprawdzonych producentów!

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło