Pokrowce do nart

Brak produktów w kategorii.

Pokrowce na narty

 

Odpowiednie zabezpieczenie sprzętu to podstawa jego trwałości. Pokrowce na narty, które znajdziesz w naszym sklepie, mają dwie główne funkcje: pozwalają bezpiecznie przechowywać sprzęt narciarski poza sezonem, odcinając dostęp niekorzystnych warunków (np. wilgoć, kurz) oraz w wygodny sposób transportować narty i niezbędne akcesoria na stok. Pokrowce na narty to obowiązkowy element wyposażenia każdego narciarza i trudno wyobrazić sobie bez nich nawet krótki weekendowy wyjazd. Pozwalają na swobodne przewożenie nart w bagażniku dachowym lub wewnątrz samochodu bez ryzyka uszkodzenia sprzętu oraz tapicerki auta.

 

Pokrowce narciarskie – zadbaj o sprzęt w trakcie transportu

 

Narty, kijki i inne akcesoria narciarskie nie należą do tanich. Dlatego właśnie należy im się specjalne traktowanie. Jednorazowa inwestycja w pokrowce do nart dobrej jakości, pochodzące od sprawdzonych producentów, może w przyszłości zaoszczędzić wielu zmartwień i kosztów związanych z naprawą lub wymianą sprzętu na nowy.

 

Najlepsze pokrowce na narty w SkiTeam.pl!

 

W naszym sklepie znajdziesz pokrowce na narty najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie: Head, Salomon, Nordica i wielu innych. Dobierz konkretny model do liczby przewożonych par nart i pamiętaj o odpowiedniej długości konstrukcji. Jeśli zdarza Ci się przewozić różne modele nart, postaw na pokrowiec regulowany. Narty powinny spoczywać w pokrowcu możliwie ciasno. Ich unieruchomienie daje gwarancję bezpieczeństwa. Pokrowce na narty, które znajdują się w naszej ofercie, mieszczą narty wraz z wiązaniami. Nie jest rzadkością specjalna kieszeń na dodatkowe akcesoria. Dzięki temu bez konieczności transportowania kolejnego bagażu, możesz przenieść także kijki narciarskie, gogle, odzież wierzchnią i inne niezbędne drobiazgi. Wyjeżdżasz z dziećmi? Postaw na pokrowce z miejscem na dodatkowe narty lub zdecyduj się na możliwie lekkie konstrukcje. Wodoodporne zabezpieczenie konstrukcji pokrowców na narty uniemożliwi zabrudzenie siedzeń przez topniejący śnieg.

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło