Lista produktów marki: Salomon

Narty-salomon-ski-team

 

buty-narciarskie-salomon-ski-team

Pierwsze buty Salomon

Firma Salomon powstała w 1947 roku we Francji. Założyli ją Georges i Francoise Salomon. Firma zajmuje się produkcją sprzętu sportowego, głównie narciarskiego i snowboardowego. W 1957 roku powstały pierwsze wiązania nart Salomon, które zastępują dotychczas funkcjonujące skórzane paski. Kolejnym krokiem budowania marki jest stworzenie wiązań z automatycznym wypinaniem pięty. Od tego momentu rozpoznawalność marki wzrasta, a na rynku pojawiają się buty Salomon do narciarstwa alpejskiego. W 1990 roku firma wypuszcza swoje pierwsze narty, a następnie rozpoczyna produkcję desek snowboardowych.

Kaski i gogle Salomon, czyli akcesoria najwyższej jakości

W produkcji sprzętu narciarskiego Salomon stawia na jakość i bezpieczeństwo. Firma wykorzystuje najnowsze rozwiązania technologiczne i ciągle poszukuje nowych, aby być na bieżąco na sportowym rynku. Salomon specjalizuje się w produkcji sprzętu oraz akcesoriów niezbędnych podczas uprawiania sportów zimowych. Produkty Salomon, zwłaszcza narty, są wszechstronne i pomagają dopasować styl jazdy do różnego terenu i różnych rodzajów śniegu. Lata doświadczenia przekładają się na jakość wytwarzanego przez firmę sprzętu. Zaufało jej wielu światowych zawodników, np. Mike Douglas, Jed Anderson, Kasia Rusin, którzy są przedstawicielami różnych dyscyplin sportów zimowych.

Salomon w sklepie Ski Team

W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór produktów Salomon. Zrób rodzinne zakupy i przygotuj zarówno siebie, jak i swoje dziecko na wyprawę na stok. Możesz wybierać spośród wielu modeli butów Salomon męskich, które są dostosowane do nart oraz desek snowboardowych. Salomon posiada również buty damskie, które zachwycą Cię smukłością i niezwykłym dopasowaniem do stopy. Koniecznie przejrzyj także kaski Salomon, wśród których z łatwością znajdziesz ten idealnie dopasowany do Twojej głowy. Aby uzupełnić sportowy zestaw, nie zapomnij o goglach Salomon. Firma jest świadoma, że ludzie niezwykle się różnią, dlatego stworzyła gogle przeznaczone i dopasowane do męskich oraz kobiecych rysów, aby każdy mógł czuć jak największy komfort i bezpieczeństwo jednocześnie. Wybierz rodzinną firmę, która ceni sobie pracę zespołową i solidarność. Produkty Salomon wykonano w niezwykle minimalistycznym stylu, aby dopasować się do potrzeb wszystkich uczestników sportowych emocji.

Masz 157 produktów.

Pokazano 1-12 z 157 pozycji

Aktywne filtry

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło