Kominiarki

Masz 15 produktów.

Pokazano 1-12 z 15 pozycji

Aktywne filtry

Kominiarki pod kask

 

Kominiarki pod kask to jeden z małych gadżetów, który dla wielu narciarzy i narciarek szybko staje się niezbędny. Ich wygodę, komfort i izolację od zewnętrznych warunków doceniają tysiące osób. Kominiarki pod kask mogą mieć różne kształty i fasony, być całkowicie zamknięte (z otworem na oczy) lub mieć odkrytą twarz.

 

Kominiarki narciarskie – dla komfortu i higieny

 

Kominiarki pod kask mają wiele plusów, a do najistotniejszych możemy zaliczyć pozytywny wpływ na higienę. Stanowią one łatwo wymienialną warstwę pomiędzy wyściółką kasku a naszą głową i włosami. Podczas wysiłku pocimy się, a nasz pot w dużej mierze pozostaje właśnie na kominiarce, którą łatwo wyprać. Kominiarka zapewnia także świetny komfort termiczny bez zimnych punktów. Kominiarki pod kask mają odpowiednio wydłużoną konstrukcję, dzięki czemu chowają się pod kołnierz kurtki i zabezpieczają nas przed zasypywanie karku przez śnieg. Stanowią też modny dodatek, który może podkreślać stylizację. W Ski Team znajdziesz zarówno kominiarki narciarskie damskie, jak i kominiarki narciarskie męskie. Różnią się one kilkoma szczegółami, jednak większość modeli to modele unisex – wybierz więc te, które rzeczywiście Ci się podobają i śmiało eksperymentuj. Na szczególnie trudne warunki przygotowaliśmy także bardzo ciepłe polarowe kominiarki ze ściągaczami!

 

Kominiarki pod kask – znajdź idealną dla siebie w Ski Team

 

Kominiarki pod kask dostępne w naszym sklepie to produkty sprawdzonych marek, które zobaczysz na wszystkich stokach świata.

 

W tej kategorii znajdziesz także wysokie elastyczne kominy dostosowujące się do kształtu twarzy. Stanowią doskonałą ochronę szyi oraz karku przed mroźnym wiatrem czy nasypywaniem śniegu, a ponadto umożliwiają wykorzystanie w różnych konfiguracjach – także jako czapkę czy opaskę na uszy. Cechą wspólną kominów i kominiarek pod kask jest też szybkie wysychanie. Wystarczy kilkanaście minut w ciepłych warunkach, by lekko wilgotne powróciły do pierwotnego stanu. Techniczne materiały – jak poliester – lub naturalne – jak wełna merino – oraz dodatkowe uszlachetnienie jonami srebra zapobiega szybkiemu powstawaniu nieprzyjemnego zapachu.

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło