Narty zjazdowe damskie

Masz 29 produktów.

Pokazano 1-12 z 29 pozycji

Aktywne filtry

Narty zjazdowe damskie

 

Narty zjazdowe damskie w ciągu ostatnich kilkunastu lat zmieniły się nie do poznania. Średnia długość widywanych na stokach modeli uległa znacznemu skróceniu. Głównie z uwagi na coraz większe taliowanie i zmiany konstrukcyjne opracowywane przez producentów. Damskie narty zjazdowe to jednak ogromna grupa produktów, wśród których znajdziemy zarówno propozycje dla kobiet, które nie miały do tej pory żadnej styczności z tym sportem, jak i bardzo zaawansowane modele wyścigowe czy slalomowe. W Ski Team znajdziesz wszystkie popularne podgrupy nart zjazdowych dla kobiet z ogromnym wyborem rozmiarów i dodatkowych akcesoriów.

 

Narty zjazdowe damskie dla zaawansowanych narciarek

 

Narty damskie zjazdowe obejmują wiele różnych podgrup, do których możemy zaliczyć między innymi dosyć uniwersalne narty Allround i All Mountain, a także konstrukcje przeznaczone do konkretnych dyscyplin narciarskich czy stylów jazdy. Wśród nart dla zaawansowanych użytkowniczek o sprecyzowanych potrzebach możemy znaleźć przede wszystkim bardzo szybkie narty Race, a także narty slalomowe i „gigantki”. Ich wybór uzależniony jest od umiejętności i potrzeb konkretnej narciarki. Osoby, które decydują się na takie konstrukcje, zazwyczaj znają już doskonale swoje preferencje, dlatego nie istnieje uniwersalny klucz wyboru. Warto jednak pamiętać, że jeśli do tej pory miałaś do czynienia wyłącznie z nartami All Mountain lub Allround, w przypadku nart o bardziej sportowym zacięciu należy wybierać konstrukcje odpowiednio dłuższe. „Gigantki” wybieramy zazwyczaj w stosunku 1:1 do swojego wzrostu, narty slalomowe powinny być zaś nieco krótsze.

 

Narty zjazdowe damskie w Ski Team – najlepsi specjaliści, najniższe ceny

 

W naszym sklepie znajdziesz narty zjazdowe damskie Atomic, Fischer, Dynastar, Head czy Nordica oraz sprzęt pochodzący od wielu innych czołowych producentów. Wybieraj spośród sprawdzonych rozwiązań i zaufaj naszym specjalistom, którzy każdego dnia dopracowują ofertę Ski Team! Skorzystaj z licznych promocji i dobierz potrzebnie Ci akcesoria, a trwający sezon będzie tym najlepszym! 

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło