Plecaki na buty

Brak produktów w kategorii.

Plecaki na buty narciarskie

 

Plecak na buty narciarskie to bardzo wygodny gadżet, które ułatwia organizację przed i po jeździe na stoku. O ile narty i inne akcesoria mieścimy zazwyczaj w pokrowcu na narty, tak kwestia transportu butów często pozostaje problematyczna. Wygodny plecak na buty narciarskie i kask będzie więc przydatnym dodatkiem. Oprócz wygody zapewni także odpowiednią ochronę sprzętu. Większość modeli pozwoli również na transport drobnych akcesoriów. Bardzo często plecak z kieszenią na buty będzie wyposażony też w specjalnie chronioną przegrodę na gogle narciarskie – miękka wyściółka zapobiegnie wtedy rysowaniu się szkieł. Opcjonalne kieszenie boczne na butelkę wody i wygodne, regulowane szelki to dodatkowe atuty.

 

Dobry plecak z miejscem na buty powinien być wytrzymały

 

Współcześni producenci sprzętu outdoorowego co chwila opracowują nowe technologie, obiecując, że ich sprzęt jest coraz wytrzymalszy przy coraz mniejszej wadze. Wykorzystanie takich materiałów jak wytrzymały poliester czy pochodna mu cordura, pozwala zredukować wagę noszonego na plecach sprzętu, jednocześnie zapewniając niezmienną ochronę butów i akcesoriów. Plecaki na buty narciarskie mogą osiągać pojemność nawet 60 litrów – to odpowiedniki sporych rozmiarów plecaków turystycznych. Polecamy je szczególnie rodzicom, którzy muszą także zatroszczyć się o sprzęt swoich pociech. Wszystkie akcesoria zebrane w jednym miejscu gubią się w końcu zdecydowanie rzadziej.

 

Potrzebny Ci plecak na buty narciarskie? Sprawdź ofertę Ski Team!

 

Wychodzimy z założenia, że sprzęt narciarski (i każdy inny) powinien być wybierany rozważnie i z myślą o przyszłości. Dlatego właśnie w naszym sklepie znajdziesz wyłącznie produkty pochodzące z oferty sprawdzonych dostawców. Kupisz u nas plecak na buty narciarskie takich marek jak Head, Lange czy Dakine – liderów rynku z ogromnym doświadczeniem i tysiącami zadowolonych klientów na całym świecie. Plecak z miejscem na buty to też uniwersalny produkt, dlatego doskonale nadaje się na prezent dla zapalonego narciarza!

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło