Odzież rowerowa

Masz 663 produktów.

Pokazano 1-12 z 663 pozycji

Aktywne filtry

Wybierz rozwiązania stworzone z myślą o Twoich potrzebach! Odzież rowerowa stanowi odpowiedź licznych producentów na wymagania stawiane przez amatorów i zawodowców jazdy jednośladem.

 

W naszym asortymencie znajdują się produkty sygnowane przez najlepsze światowe marki w branży, jak Cube, Castelli, Gaerne, Northwave czy Craft. Wyroby odznaczają się dostosowaniem materiałów oraz fasonów do indywidualnych potrzeb rowerzystów. Proponujemy elementy garderoby, które gwarantują wysoki komfort podczas jazdy rowerem. Oferujemy produkty dla dzieci, kobiet i mężczyzn. Odzież rowerowa oprócz rozwiązań wspierających funkcjonalność i wygodę zapewnia także doskonały wygląd. Nasze ubrania rowerowe cechuje dynamiczne wzornictwo, inspirowane aktualnymi trendami – fasonem i kolorystyką nawiązują do mody nadchodzącego sezonu.

 

Już na wstępie warto zaznaczyć, że ubrania rowerowe różnią się w zależności od dyscypliny lub rodzaju uprawianej aktywności. Fani zjazdów i enduro bywają raczej zwolennikami luźnych szortów i falujących na wietrze t-shirtów. Szosowcy, przełajowcy, fani górskiej wspinaczki i inni często wybierają dopasowane ubrania na rower z materiałów opinających ciało.

 

Najlepiej sprawdzają się ubrania na rower z wbudowanymi kieszonkami, które pozwolą zabrać ze sobą prosty zestaw naprawczy, żele energetyczne, a nawet zwiniętą kurtkę przeciwdeszczową!

 

Odzież rowerowa damska oraz odzież rowerowa męska różnią się pomiędzy sobą stosowanymi fasonami czy kształtem szelek, jednak ich funkcjonalność pozostaje na niezmiennie wysokim poziomie.

 

Odzież rowerowa dla dzieci, jaką znajdziecie w naszym sklepie, pozwoli najmłodszym adeptom kolarstwa na poznawanie tego wspaniałego sportu w komfortowych warunkach. Odpowiednio dobrane materiały zapobiegną otarciom oraz będą sprawnie odprowadzać wilgoć. Sportowy fason nada jeździe dynamicznego charakteru, a ciekawy design zachęci dziecko do rozwijania swojej pasji.

 

Koniecznym elementem odzieży rowerowej, na który powinien się zdecydować każdy kolarz, są okulary. Ich zadanie jest bardzo proste – powinny chronić nasze oczy, które podczas jazdy narażone są na groźne promienie UV oraz uszkodzenia mechaniczne. W końcu kto nigdy, na szybkim zjeździe, przy prędkości przekraczającej 30 km/h lub więcej, nie zaliczył zderzenia z owadem lub drobną gałązką? Skutki takich spotkań mogą być opłakane! W naszej ofercie znajdziecie okulary rowerowe GOG, Uvex, Bliz, Polaroid i Rudy Project.

 

Odzież na rower to ważny element kolarskiego wyposażenia. Sprawdź różnorodność naszej oferty!

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło