Narty skitourowe

Masz 14 produktów.

Pokazano 1-12 z 14 pozycji

Aktywne filtry

Narty skitourowe

 

Narty skiturowe cieszą się coraz większą popularnością. W przeciwieństwie do dyscyplin narciarskich polegających wyłącznie na zjeżdżaniu, skituring stał się ciekawym sposobem do uprawiania alternatywnej turystyki górskiej – nawet w najcięższych warunkach. Narty skiturowe, dzięki możliwości zamocowania od spodu fok, czyli specjalnych pasów materiału zapobiegających cofaniu się narty, pozwalają pokonywać strome zbocza i gwałtowne podejścia. Na szczycie wzniesienia wystarczy zdjąć foki, by zmienić narty w niemal tradycyjne „zjazdówki”.

 

Narty skiturowe cechują się jednak niższą wagą i mniej widocznym taliowaniem. Mogą być nieco węższe w przypadku nart zawodniczych lub szersze dla osób, które przede wszystkim cenią sobie komfort jazdy.

 

K2, Dynastar, Dynafit – narty skiturowe najlepszych marek

 

Wybierając narty skiturowe dla początkujących i zaawansowanych narciarzy warto jest postawić na sprawdzone rozwiązania z oferty renomowanych producentów. Narty skiturowe Dynafit, które znajdziesz w naszym sklepie, to modele producenta, który specjalizuje się w skituringu. Dynafit jest autorem prawdopodobnie najszybszego w obsłudze systemu zapięcia fok o nazwie I-Fix. Tego rodzaju zaczepy pozwalają wprawionym zawodnikom na zdejmowanie fok bez wypinania się z nart, co oszczędza dużo czasu.

Współczesne firmy każdego roku opracowują kolejne nowoczesne rozwiązania, które znacznie uprzyjemniają fanom skiturów uprawiane ulubionej dyscypliny. W Ski Team, oprócz samych nart, znajdziesz także całą masę sprzętu i akcesoriów do skituringu – od kijków, poprzez foki, po ciepłą odzież techniczną potrzebną na wymagających szlakach, a nawet środki do jej impregnacji.

 

Narty skiturowe z wiązaniami w Ski Team

 

W naszym sklepie znajdziesz narty skiturowe damskie i męskie dopasowane do budżetu, umiejętności i preferencji. Wybierz swoje nowe narty skiturowe z wiązaniami i wyposaż się w niezbędny ekwipunek. Pamiętaj o swoim bezpieczeństwie – kask, gogle i dobrze dopasowane buty skiturowe to absolutna podstawa!

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło