Gogle snowboardowe

Masz 145 produktów.

Pokazano 1-12 z 145 pozycji

Aktywne filtry

Gogle snowboardowe

 

Gogle snowboardowe są jednym z podstawowych elementów wyposażenia każdego fana zimowego szaleństwa. Jazda bez nich wydaje się w zasadzie niemożliwa. Nawet podczas świetnej pogody i warunków bez opadów śniegu nad stokiem unoszą się drobinki śniegu, lodu i wody. Uderzające w nasze oczy podczas jazdy z dużą prędkością są nie tylko niekomfortowe, ale przede wszystkim niebezpieczne.

 

Gogle snowboardowe – odpowiednia ochrona wzroku

 

Mówi się, że najlepszy kask to taki, który zakładamy z przyjemnością i dokładnie tę samą zasadę możemy przyjąć, wybierając gogle snowboardowe. Powinny być one wygodne, dawać możliwość regulacja i nie powodować dyskomfortu przy długim użytkowaniu.

 

Gogle snowboardowe mają dwa główne zadania:

 

• chronią nasze oczy przed uszkodzeniami mechanicznymi – głównie padającymi płatkami śniegu czy odrywającymi się spod nart i desek drobinkami powierzchni stoku,

 

• zabezpieczają wzrok przed niebezpiecznymi promieniami UV.

 

O ile pierwsza z wymienionych ról jest oczywista i nie wymaga komentarza, o tyle początkujący riderzy i narciarze bardzo często bagatelizują niebezpieczeństwo wynikające z ekspozycji na światło słoneczne. Na ośnieżonych stokach ryzyko uszkodzenia wzroku jest wielokrotnie większe niż w terenie miejskim. Nawet proste gogle snowboardowe unisex posiadają najczęściej filtr pochłaniający 100% promieni UV i tylko takich modeli powinniśmy szukać.

 

Gogle snowboardowe – duży wybór w sklepie SkiTeam.pl!

 

W SkiTeam.pl mamy olbrzymi wybór sprzętu snowboardowego. Znajdziesz tutaj gogle snowboardowe damskie i gogle snowboardowe męskie, a także modele uniwersalne. Na naszych półkach zgromadziliśmy akcesoria pochodzące od najbardziej rozpoznawalnych producentów, w tym gogle snowboardowe Dragon, Salomon czy Smith – kompatybilne z popularnymi kaskami i z pełną regulacją obwodu. Chcąc odpowiednio zadbać o wzrok – swój i swoich bliskich – poświęć nieco czasu na dobranie odpowiedniego modelu gogli snowboardowych i postaw na certyfikowane produktu wykonane zgodnie z obecnymi standardami.

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło