Lista produktów marki: Fischer

Fischer-ski-team

Historia marki Fischer

Fischer to marka z wieloletnią tradycją. Firma powstała w 1924 roku w austriackim miasteczku Ried im Innkreis, gdzie Josef Fischer Senior zaczął wytwarzać drewniane sanki i narty. Seryjną produkcję zimowych sprzętów - głównie nart - firma rozpoczęła w 1936 roku. Przełomowym momentem w historii firmy, były Igrzyska Olimpijskie w 1964 roku, kiedy to Egon Zimmermann zdobył złoty medal w narciarstwie alpejskim. Na nogach miał narty Fischer, co miało niebagatelny wpływ na późniejszą rozpoznawalność marki. Od tego momentu rodzinna firma Fischer stała się niekwestionowanym liderem na rynku nart. Każdego roku firma stara się korzystać z coraz to nowych technologii, które przekładają się na jakość wytwarzanych produktów. Warto zaznaczyć, że niedługo firma skończy sto lat i od początku istnienia pozostaje w rękach jednej rodziny!

Fischer - narty dla każdego

Wspólne spędzanie czasu jest niezwykle ważne. Rodzinne szaleństwo na stoku może być świetną okazją, aby skorzystać z nart Fischer. W Ski Team znajdziesz narty zjazdowe Fischer dla każdego członka Twojej rodziny. Proponujemy Ci narty Fischer damskie oraz męskie. Możesz wybierać spośród wielu wzorów, kolorów i rozmiarów. Narty Fischer wykonane są z trwałych materiałów, które znacząco wpływają na Twój komfort w czasie jazdy. Rodzinna firma Fischer wykorzystuje najnowsze technologie i innowacyjne metody, które przyczyniają się do rozwoju narciarstwa alpejskiego i klasycznego.

Buty narciarskie Fischer

W skompletowaniu narciarskiej wyprawki na pewno pomogą Ci buty narciarskie Fischer. Ski Team zwraca uwagę na jakość oferowanych produktów, więc w naszej ofercie znajdziesz buty dla narciarzy, którzy stawiają pierwsze kroki na stoku, a także dla tych, którzy znają każdą trasę jak własną kieszeń. Buty Fischer tworzone są także z myślą o najmłodszych wielbicielach narciarstwa. Każda para butów narciarskich Fischer została sprawdzona pod kątem wytrzymałości i jakości materiałów. Zespół Fischera wychodzi naprzeciw indywidualnym wymaganiom narciarzy. Wprowadza takie udogodnienia jak ocieplenie wewnętrznego buta materiałem Primaloft®, który zapobiega marznięciu stopy w czasie jazdy. Zastosowanie technologii Fischer VACUUM pozwala dopasować skorupę buta do niestandardowych rozmiarów stóp, co jeszcze bardziej przyczynia się do zwiększenia komfortu używania butów Fischer. Zaufaj wieloletniej tradycji i wybierz sprawdzoną markę. Fischer to buty i narty zjazdowe najwyższej jakości, dzięki którym eksplorowanie nowych tras narciarskich będzie znacznie przyjemniejsze!

Masz 39 produktów.

Pokazano 1-12 z 39 pozycji

Aktywne filtry

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło