Blog

comment Komentarz: 0

Najnowsze modele nart Fischer w Ski Team

list In: Porady narciarskie i snowboardowe favorite Hit: 1200

W ofercie Ski Team znajdziesz najważniejsze kolekcje nart zjazdowych marki Fischer. Niezależnie od preferencji czy stopnia zaawansowania, każdy znajdzie tu coś dla siebie. 

Fischer RC4 – nowa kolekcja nart rodem z Pucharu Świata 

Nowa kolekcja nart Fischer RC4 to znana na alpejskich stokach od niemal 50 lat linia nart sportowych, która cieszy się statusem kultowej. W ofercie Ski Team znajdziesz głównie narty slalomowe, do dynamicznej jazdy po przygotowanych stokach. 

Fischer The Curv – nowości na każde warunki

Nowe narty z linii Fischer The Curv przeznaczone są dla ambitnych narciarzy, szukających na stoku wysokich osiągów sportowych, ale i przyjemności z jazdy. Modele z serii są wszechstronne, uniwersalne i sprawdzą się w każdych warunkach. 

Fischer RC ONE – dla kobiet i mężczyzn

Narty Fischer RC ONE to przełomowa kolekcja, która kilka lat temu zastąpiła szczególnie popularne na polskich stokach „Progressory”. Są to szalenie uniwersalne narty typu all mountain W naszych sklepach znajdziesz też dedykowane kobietom modele RC ONE LITE. 

Fischer Junior – dla każdego coś miłego

Juniorskie narty Fischer oferują dzieciakom przyjemność z jazdy i szerokie możliwości rozwoju. Design nawiązujący do stylistyki nart dla dorosłych, pozwoli najmłodszym narciarzom poczuć moc… zabawy!

Najnowsze narty Fischer dostępne w sklepach Ski Team

Sprawdź najnowszą kolekcję nart Fischer dostępną w sklepach Ski Team. Żyj z nami nartami!

Pełna oferta nart Fischer

Poradnik został przygotowany we współpracy z marką Fischer - producentem nart zjazdowych i butów narciarskich.

logo-fischer-ski-team

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło