Blog

comment Komentarz: 0

Serwisy rowerowe w Ski Team

list In: Porady rowerowe favorite Hit: 20100

W każdym naszym sklepie stacjonarnym znajdziecie również profesjonalny serwis rowerowy, a w sezonie zimowym serwis sprzętu zimowego. Oferta przeglądów serwisowych jest zróżnicowana. Oferujemy również pełen wachlarz usług dodatkowych i naprawczych. Zachęcamy do korzystania z naszych usług.

 

Serwis rowerowy przed każdym sezonem

 

Przeglądy serwisowe należą się każdemu rowerowi. Niezależnie czy rower użytkowany jest na co dzień czy jedynie podczas weekendowych wycieczek, minimum raz w roku powinien trafić pod czujne oko ekspertów rowerowych. Dzięki temu rower będzie zużywał się adekwatnie do jego użytkowania i posłuży nam znacznie dłużej. W naszych serwisach możecie dokonać przeglądu każdego typu roweru - począwszy od klasycznych rowerów miejskich, przez trekkingowe i crossowe, MTB i full suspension, aż do rowerów szosowych czy wyczynowych triathlonowych maszyn. Pamiętajcie również o serwisowaniu rowerków dziecięcych - sprawny rower to bezpieczeństwo dziecka na drodze. 

 

Przegląd roweru w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i we Wrocławiu

 

W ramach przeglądów serwisowych w naszych punktach, które znajdują się w każdym sklepie stacjonarnym Ski Team, oferujemy cztery zakresy usług:

- przegląd regulacyjny;
- pierwszy przegląd okresowy (gwarancyjny dla rowerów Cube zakupionych w sklepach Ski Team);
- przegląd standardowy;
- przegląd rozszerzony.

 

Oprócz pakietowych usług nasi serwisanci dokonają wszelkich niezbędnych napraw czy montaży dodatkowych akcesoriów rowerowych. Posiadamy również dodatkową usługę przeglądów amortyzatorów marki Rock Shox, jak i diagnostykę rowerów hybrydowych wyposażonych w silnik Bosch.

 

Pełną ofertę oraz cennik naszych usług znajdziecie tutaj SERWIS SPRZĘTU LETNIEGO

 

Regulamin serwisu

 

Zachęcamy do obejrzenia naszego filmu promocyjnego, w którym Łukasz Tchorzewski - Koordynator prac serwisów mówi o zakresie naszych usług.

 

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło