Serwisy rowerowe w Ski Team

W: Porady rowerowe Na: środa, lipiec 25, 2018 Komentarz: 0

W każdym naszym sklepie stacjonarnym znajdziecie również profesjonalny serwis rowerowy, a w sezonie zimowym serwis sprzętu zimowego. Oferta przeglądów serwisowych jest zróżnicowana. Oferujemy również pełen wachlarz usług dodatkowych i naprawczych. Zachęcamy do korzystania z naszych usług.

 

Przeglądy serwisowe należą się każdemu rowerowi. Niezależnie czy rower użytkowany jest na co dzień czy jedynie podczas weekendowych wycieczek, minimum raz w roku powinien trafić pod czujne oko ekspertów rowerowych. Dzięki temu rower będzie zużywał się adekwatnie do jego użytkowania i posłuży nam znacznie dłużej. W naszych serwisach możecie dokonać przeglądu każdego typu roweru - począwszy od klasycznych rowerów miejskich, przez trekkingowe i crossowe, MTB i full suspension, aż do rowerów szosowych czy wyczynowych triathlonowych maszyn. Pamiętajcie również o serwisowaniu rowerków dziecięcych - sprawny rower to bezpieczeństwo dziecka na drodze. 

 

W ramach przeglądów serwisowych oferujemy cztery zakresy usług:

- przegląd regulacyjny;
- pierwszy przegląd okresowy (gwarancyjny dla rowerów Cube zakupionych w sklepach Ski Team);
- przegląd standardowy;
- przegląd rozszerzony.

 

serwis_rowerow_ski_team

 

Oprócz pakietowych usług nasi serwisanci dokonają wszelkich niezbędnych napraw czy montaży dodatkowych akcesoriów rowerowych. Posiadamy również dodatkową usługę przeglądów amortyzatorów marki Rock Shox

 

Pełną ofertę oraz cennik naszych usług znajdziecie w zakładce SERWIS SPRZĘTU LETNIEGO

 

Zachęcamy do obejrzenia naszego filmu promocyjnego, w którym Łukasz Tchorzewski - Koordynator prac serwisów mówi o zakresie naszych usług.

 Komentarze

Zostaw swój komentarz