Serwisy rowerowe w Ski Team

W: Porady rowerowe Na: środa, lipiec 25, 2018 Komentarz: 0

W każdym naszym sklepie stacjonarnym znajdziecie również profesjonalny serwis rowerowy, a w sezonie zimowym serwis sprzętu zimowego. Oferta przeglądów serwisowych jest zróżnicowana. Oferujemy również pełen wachlarz usług dodatkowych i naprawczych. Zachęcamy do korzystania z naszych usług.

 

Serwis rowerowy przed każdym sezonem

 

Przeglądy serwisowe należą się każdemu rowerowi. Niezależnie czy rower użytkowany jest na co dzień czy jedynie podczas weekendowych wycieczek, minimum raz w roku powinien trafić pod czujne oko ekspertów rowerowych. Dzięki temu rower będzie zużywał się adekwatnie do jego użytkowania i posłuży nam znacznie dłużej. W naszych serwisach możecie dokonać przeglądu każdego typu roweru - począwszy od klasycznych rowerów miejskich, przez trekkingowe i crossowe, MTB i full suspension, aż do rowerów szosowych czy wyczynowych triathlonowych maszyn. Pamiętajcie również o serwisowaniu rowerków dziecięcych - sprawny rower to bezpieczeństwo dziecka na drodze. 

 

Przegląd roweru w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i we Wrocławiu

 

W ramach przeglądów serwisowych w naszych punktach, które znajdują się w każdym sklepie stacjonarnym Ski Team, oferujemy cztery zakresy usług:

- przegląd regulacyjny;
- pierwszy przegląd okresowy (gwarancyjny dla rowerów Cube zakupionych w sklepach Ski Team);
- przegląd standardowy;
- przegląd rozszerzony.

 

Oprócz pakietowych usług nasi serwisanci dokonają wszelkich niezbędnych napraw czy montaży dodatkowych akcesoriów rowerowych. Posiadamy również dodatkową usługę przeglądów amortyzatorów marki Rock Shox, jak i diagnostykę rowerów hybrydowych wyposażonych w silnik Bosch.

 

Pełną ofertę oraz cennik naszych usług znajdziecie w zakładce SERWIS SPRZĘTU LETNIEGO

 

Zachęcamy do obejrzenia naszego filmu promocyjnego, w którym Łukasz Tchorzewski - Koordynator prac serwisów mówi o zakresie naszych usług.

 Komentarze

Zostaw swój komentarz