Blog

comment Komentarz: 0

Nowa kolekcja HEAD - narty zjazdowe

list In: Aktualności w Ski Team favorite Hit: 1156

Nie ważne jakim jesteś narciarzem. Nie ważne jakie trasy wybierasz. HEAD ma narty dla każdego! A my mamy je już w naszych sklepach!

Nowa kolekcja nart HEAD

W najnowszej kolekcji nart zjazdowych marki HEAD znajdziecie znane i lubiane serie produktowe, idealne na trasy, jak i do jazdy poza nimi. Modele wyposażone w opracowaną przez HEAD nową, innowacyjną technologię EMC, będą prowadzić się płynnie i gładko, gdyż redukuje ona negatywne wibracje i podnosi stabilność, co przekłada się na większą przyjemność z jazdy.

Jakie narty HEAD wybrać? Wszystko zależy od tego na jakim poziomie zaawansowania są Twoje umiejętności oraz jaki typ tras i styl jazdy preferujesz. Nie zmienia to faktu, że marka HEAD jest niezwykle wszechstronna i jest w stanie zaproponować narty naprawdę dla każdego. 

Narty Race HEAD 2023

W tej grupie nart mamy przede wszystkim modele WorldCup Rebels. Niezawodne i dynamiczne, w klasycznych malowaniach. To przyjazne modele dla narciarzy o sportowych ambicjach. 

nerty_head_wc_rebels

Narty damskie Head - nowa kolekcja

Dla kobiet marka HEAD w każdej kolekcji przygotowuje coś specjalnego. Nie inaczej jest w najnowszej kolekcji. Stylowy design, lekkie konstrukcje dopasowane do kobiecych potrzeb.  Już same ich nazwy są zapowiedzią dobrej zabawy na stoku - SUPER JOY poleca się dla narciarek w 100%

narty-damskie-head-super-joy

Narty dziecięce HEAD - magia kolorów dla najmłodszych

Co dzieciaki lubią najbardziej? Zabawę! Na nartach jest ona gwarantowana, zwłaszcza na wygodnych i łatwych w prowadzeniu nartach. Dziecięce narty cechuje łatwiejsze wpinanie i wypinanie wiązań oraz niższa waga sprzętu, czyli większa wygoda podczas jego noszenia. Narty HEAD Monster z pewnością przypadną do gustu każdemu!

head-narty-dzieciece-monster

Nowa kolekcja nart zjazdowych HEAD już dostępna w naszych sklepach

Narty z najnowszej kolekcji HEAD są już dostępne we wszystkich naszych sklepach stacjonarnych oraz w sklepie online. Sprawdźcie pełną ofertę marki HEAD w Ski Team!

NARTY HEAD

OFERTA MARKI HEAD

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło