Blog

comment Komentarz: 0

Nowy sklep Ski Team na Białołęce (przy trasie Toruńskiej, obok restauracjMcDonalds)

list In: Aktualności w Ski Team favorite Hit: 6988

W najbliższych weekend (26.01.2019, godzina 11:00) zapraszamy wszystkich na otwarcie naszego nowego sklepu w Warszawie przy ul. Toruńskiej 107B (róg Geodezyjnej obok restauracji McDonalds). Pełni nadziei, że stanie się on wizytówką Ski Team’u zapraszamy wszystkich na ceremonię otwarcia!

Tradycyjnie jak w pozostałych sklepach Ski Team otrzymacie Państwo ofertę narciarską i snowboardową najbardziej renomowanych marek światowych.
W ofercie znajdą się
narty: Voelkl, Head, Rossignol, Atomic, Salomon, Dynastar, Fischer
buty narciarskie: Lange, Head, Atomic, Salomon, Dalbello, Nordica, Tecnica
kaski i gogle: Head, Dragon, Poc, Salomon, Atomic, Julbo, Ski-team, Smith, Atomic
Bielizna termiczna: X-Bionic, Ski-team, Spyder
Odzież narciarska i snowboardowa: Spyder, Descente, Rossignol, Salomon

Ofercie sprzedażowej towarzyszyć będzie wyposażony w maszyny Reichmann’a z automatem SF-2 pro serwis narciarsko-snowboardowy oraz urządzenie do komputerowego ustawiania siły wypięcia wiązań. Nieodzownym elementem wyposażenia sklepu będzie Laboratorium Stopy firmowane przez francuskiego Sidas’a z rewolucyjnym skanerem stóp FeetBox 3D. Istnieje również możliwość wypożyczenia nart testowych.

Już w trakcie otwarcia możecie kupić i zapoznać się z najnowsza ofertą rowerów Cube. Jak wiecie jest to przodujący europejski producent rowerów i akcesorii z północnej Bawarii. Do dyspozycji naszych klientów pozostają także hybrydowe rowery testowe. Cube jest światowym liderem w produkcji rowerów hybrydowych. Modele hybrydowe są już we wszystkich kategoriach rowerów, włącznie z rowerami szosowymi i młodzieżowymi.

Na otwarcie naszego nowego sklepu przygotowujemy dla Państwa szereg atrakcyjnych ofert i promocji. Robiąc zakupy w naszym nowo otwartym sklepie otrzymacie BON do wykorzystania na kolejne zakupy!

Sklep dysponować będzie dużą ilością miejsc parkingowych. Zapraszamy wszystkich na pyszną kawę i herbatę w specjalnie przygotowanej do tego celu strefie relaksu. Mamy nadzieję, że polubicie Państwo nasz nowy sklep. My z naszej strony dopełnimy wszelkich starań by tak się stało.

Do zobaczenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło