Nowy sklep Ski Team na Białołęce (przy trasie Toruńskiej, obok restauracjMcDonalds)

W: Aktualności w Ski Team Na: czwartek, styczeń 24, 2019 Komentarz: 0

W najbliższych weekend (26.01.2019, godzina 11:00) zapraszamy wszystkich na otwarcie naszego nowego sklepu w Warszawie przy ul. Toruńskiej 107B (róg Geodezyjnej obok restauracji McDonalds). Pełni nadziei, że stanie się on wizytówką Ski Team’u zapraszamy wszystkich na ceremonię otwarcia!

Tradycyjnie jak w pozostałych sklepach Ski Team otrzymacie Państwo ofertę narciarską i snowboardową najbardziej renomowanych marek światowych.
W ofercie znajdą się
narty: Voelkl, Head, Rossignol, Atomic, Salomon, Dynastar, Fischer
buty narciarskie: Lange, Head, Atomic, Salomon, Dalbello, Nordica, Tecnica
kaski i gogle: Head, Dragon, Poc, Salomon, Atomic, Julbo, Ski-team, Smith, Atomic
Bielizna termiczna: X-Bionic, Ski-team, Spyder
Odzież narciarska: Spyder, Descente, Rossignol, Salomon

Ofercie sprzedażowej towarzyszyć będzie wyposażony w maszyny Reichmann’a z automatem SF-2 pro serwis narciarsko-snowboardowy oraz urządzenie do komputerowego ustawiania siły wypięcia wiązań. Nieodzownym elementem wyposażenia sklepu będzie Laboratorium Stopy firmowane przez francuskiego Sidas’a z rewolucyjnym skanerem stóp FeetBox 3D. Istnieje również możliwość wypożyczenia nart testowych.

Już w trakcie otwarcia możecie kupić i zapoznać się z najnowsza ofertą rowerów Cube. Jak wiecie jest to przodujący europejski producent rowerów i akcesorii z północnej Bawarii. Do dyspozycji naszych klientów pozostają także hybrydowe rowery testowe. Cube jest światowym liderem w produkcji rowerów hybrydowych. Modele hybrydowe są już we wszystkich kategoriach rowerów, włącznie z rowerami szosowymi i młodzieżowymi.

Na otwarcie naszego nowego sklepu przygotowujemy dla Państwa szereg atrakcyjnych ofert i promocji. Robiąc zakupy w naszym nowo otwartym sklepie otrzymacie BON do wykorzystania na kolejne zakupy!

Sklep dysponować będzie dużą ilością miejsc parkingowych. Zapraszamy wszystkich na pyszną kawę i herbatę w specjalnie przygotowanej do tego celu strefie relaksu. Mamy nadzieję, że polubicie Państwo nasz nowy sklep. My z naszej strony dopełnimy wszelkich starań by tak się stało.

Do zobaczenia.Komentarze

Zostaw swój komentarz