Lista produktów marki: Poc

Historia marki POC

POC to szwedzka marka, która powstała w 2005 roku i od tamtej pory zajmuje się produkcją sprzętu sportowego. Głównym założeniem marki jest „robić wszystko, co możliwe, aby chronić życie oraz minimalizować konsekwencje wypadków jakie towarzyszą sportom grawitacyjnym”. POC jest czołowym producentem kasków, gogli, ochraniaczy i kamizelek ochronnych, które mają w najwyższym stopniu chronić ciała osób uprawiających różne sporty. Niedawno firma PM Sport otworzyła pierwszy sklep monobrandowy POC w Polsce i na świecie! To doskonała okazja, aby zapoznać się z ofertą POC w Ski Team.

Najwyższa ochrona – okulary, gogle i kaski POC

Kiedy kompletujesz sprzęt potrzebny na stoku, warto zadbać o wybór odpowiedniego kasku, który zapewni Twojej głowie ochronę przez cały dzień aktywności. Ski Team proponuje Ci kaski POC z różnych półek cenowych, aby wybór był jak najbardziej dostosowany do Twoich możliwości. Zwróć uwagę na obowiązującą w POC koncepcję Whole Helmet, która zakłada ciągłe ulepszanie tego, co istnieje, nawet jeśli jest więcej, niż wystarczająco dobre. Dzięki temu każdy kask POC stworzony jest w oparciu o najnowsze technologie i możesz mieć pewność, że wybierasz produkt przygotowany na naprawdę ekstremalne warunki. Na stoku ważna jest również bardzo dobra, niczym niezakłócona widoczność. Z tego względu zalecamy zapoznanie się z ofertą okularów POC. Z firmą współpracuje lider branży optycznej Carl Zeiss. W wyniku tej kooperacji powstają okulary wyposażone w soczewki, które zwiększają kontrast i kontrolę światła. To zapewnia doskonałą widoczność podczas wyścigów i treningów. Gogle POC posiadają bardzo łatwy system wymiany szyb i są kompatybilne z różnymi rodzajami soczewek. W Ski Team znajdziesz gogle POC, które są odporne na zarysowania i zamglenia. Dzięki temu bez obaw możesz nosić okulary POC przez cały dzień.

Nowe technologie i fantastyczny design

Marka POC cały czas stara się być na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi dotyczącymi odzieży sportowej. Wyznacza także nowe standardy w wielu dziedzinach, które są związane z designem czy inżynierią materiałową. Aby wspierać rozwój i rozpoznawalność marki, POC wspiera dwa fora naukowe: POC Lab i WATTS Lab, co dodatkowo przynosi firmie korzyści w budowaniu najlepszych, zaawansowanych technicznie i medycznie zespołów. Sprawdź ofertę Ski Team i wybierz produkty POC najbardziej dopasowane do Twoich potrzeb.

Masz 35 produktów.

Pokazano 1-12 z 35 pozycji

Aktywne filtry

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło