Lista produktów marki: Smith

Z garażu na stok, czyli historia Smith Sport Optic

Smith to marka, która narodziła się w garażu doktora Boba Smitha. W 1965 roku Smith opracował soczewkę termiczną i samodzielnie w domowym zaciszu zbudował swoje pierwsze gogle. Sprzedawał je podczas weekendowych wyjazdów na narty w Utah i Kolorado. Produkcję gogli Smith rozpoczyna w 1969 roku z pomocą producenta, co zmienia się dopiero w 1989 roku, kiedy to firma zostaje zarejestrowana jako Smith Sport Optics. Od tego momentu Smith stale rozwija technologie stosowane w swoich produktach, aby w 2006 roku zbudować własną fabrykę w Clearfield w stanie Utah. W tym samym roku w ofercie firmy pojawiają się kaski zimowe, co jeszcze bardziej umacnia pozycję Smith Sport Optics na rynku.

Możesz więcej ze Smith!

Gogle narciarskie Smith tworzone są przy użyciu innowacyjnych technologii, które stały się znakiem rozpoznawczym marki. Jednym z udogodnień jest technologia ChromaPop™, która pozwala widzieć kolory i szczegóły w jeszcze lepszej jakości. Z kolei Smith MAG™ daje możliwość bezpiecznej i szybkiej wymiany soczewek. Magnetyczne zaczepy w ramce gogli Smith zapobiegają przypadkowemu odczepieniu się szyb. Zastosowanie potrójnej pianki i elastycznej oprawy zapewnia maksymalny komfort i idealne dopasowanie do użytkownika gogli. Każdy projekt jest niezwykle przemyślany, dzięki czemu w ręce sportowców oddawane są gogle najwyższej jakości, wyposażone w sferyczne lub cylindryczne soczewki, które w znacznym stopniu poprawiają jakość widzenia w czasie jazdy.

Postaw na dopasowany kask

W ofercie sklepu Ski Team znajdziesz również kaski Smith, które sprawdzą się podczas każdego stokowego szaleństwa. Produkcja kasków to proces podzielony na kilka etapów. W każdym etapie zwraca się uwagę na inny element kasku. Istotne jest zastosowanie systemu MIPS®, który jest umieszczony na wewnętrznej stronie kasku i ma na celu aktywną ochronę mózgu sportowca. Hybrydowa konstrukcja kasku łączy w sobie lekką warstwę wierzchnią i wzmocnioną konstrukcję ABS wewnątrz. To zapewnia optymalne warunki i skuteczną ochronę głowy. Niezależnie od tego, który kask wybierzesz, możesz mieć pewność, że Twoja głowa jest bardzo dobrze chroniona. Smith to produkty dla szczególnie wymagających sportowców. Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości ochronie oczu, a także trwałym zabezpieczeniu głowy, wybierz Smith - gogle lub kaski - i ciesz się bezpieczeństwem na stoku.

Masz 51 produktów.

Pokazano 1-12 z 51 pozycji

Aktywne filtry

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło