Lista produktów marki: Sidas

Sidas – w poszukiwaniu nowatorskich rozwiązań

Marka Sidas powstała w 1975 roku z inicjatywy francuskich instruktorów narciarstwa: Loïca Davida, Jacquesa Martina oraz Gabriela Pellicot’a. Chcieli oni zwiększyć komfort podczas jazdy, więc zdecydowali się na wykonanie wkładek do butów narciarskich Sidas.

Marka Sidas – dlaczego akurat wkładki?

Loïc David – jeden z założycieli marki – spacerując boso po jednej z hawajskich plaż, dostrzegł, że każda stopa zostawia jedyny w swoim rodzaju ślad na piasku. Spostrzeżenie było zalążkiem pomysłu stworzenia wkładek idealnie dopasowanych do podbicia stopy. Niedługo potem pomysł wcielono w życie, a pierwszy prototyp wykonano przy pomocy piasku i naczynia kuchennego. Pasja do narciarstwa była inspiracją do dalszych działań. Niedługo potem marka Sidas zaprezentowała wkładki CONFORM’ABLE, wykonane z materiałów termoformowalnych. Produkty zyskały popularność na prężnie rozwijającym się rynku narciarskim. Wielu sportowców korzystało z wkładek Sidas, chwaląc sobie komfort podczas aktywności. Technologia Sidas cieszyła się zainteresowaniem nie tylko wśród entuzjastów sportów zimowych, zyskała uznanie także w środowisku lekarskim i podiatrycznym.

Wkładki Sidas – w trosce o komfort stóp

Sidas oferuje wkładki dla każdego rodzaju podbicia stopy. Odpowiednio dobrany model zapewnia stopie równe podparcie w całym bucie, co przekłada się na komfortową jazdę i pełną kontrolę nad nartami. Ciepłe wkładki można stosować także w obuwiu codziennym. Konstrukcja wkładek uwzględnia cztery kluczowe aspekty. Pierwszym z nich jest działanie termoregulujące i niwelujące zapachy, co zapewnia połączenie syntetycznych materiałów z wełną merynosów. Kolejnymi elementami składowymi są warstwa izolująca oraz profil dostosowany do podbicia stopy. Ostatnim kryterium jest jak najlepsza amortyzacja.

Postaw na jakość, wybierz wkładki do butów narciarskich Sidas

Marka w procesie produkcji wykorzystuje liczne technologie, by zapewnić narciarzom wygodę. Wkładki wykonane są z materiału Merino, który niweluje nieprzyjemny zapach. Idealnie dopasowane wkładki gwarantuje system CUSTOM, dzięki czemu minimalizowane jest zmęczenie stopy podczas wysiłku. W asortymencie marki znajdują się także modele wzmocnione materiałem Transflux® lub stabilizatorami pięty. Francuska marka funkcjonuje obecnie w 45 krajach, oferując wkładki, skarpety i inne akcesoria narciarskie. Poszukujesz zaawansowanych technologicznie produktów najwyższej jakości? Wybierz Sidas Polska!

Masz 24 produktów.

Pokazano 1-12 z 24 pozycji

Aktywne filtry

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło