Rowery elektryczne - hybrydowe

Masz 443 produktów.

Pokazano 1-12 z 443 pozycji

Aktywne filtry

Gdy siła mięśni nóg to za mało, wesprzyj się elektrycznym napędem! Rowery hybrydowe z naszego sklepu pozwalają na jazdę z wykorzystaniem silnika. To nieoceniona pomoc podczas długich wypraw, czy przy codziennych dojazdach do pracy. W ofercie dostępne są modele z różnymi modelami akumulatorów, co pozwala na dostosowanie do własnych potrzeb i umiejętności. Nasze rowery elektryczne posiadają wysokiej klasy osprzęt, pozwalający na bezpieczną jazdę w każdych warunkach. Prezentowane w ofercie rowery elektryczne hybrydowe pozwalają cieszyć się jazdą po mieście bez niedogodności i wysiłku wkładanego w pokonywanie podjazdów. To praktyczne rozwiązanie dla osób w każdym wieku. Proponujemy wiele rowerów hybrydowych o zróżnicowanych parametrach i osprzęcie. Konstrukcje odznaczają się także różnorodnością w zakresie designu – od klasycznych po nowoczesne.

 

Należy także raz na zawsze rozwiać prawdopodobnie najpopularniejszy mit, z jakim zmagają się rowery elektryczne. Wykorzystanie konstrukcji typu e-bike nie oznacza mniej intensywnego wysiłku, gdy robimy to w formie kolarskiego treningu! Wspomagający rowerzystę silnik pozwala na przeprowadzenie intensywniejszej sesji, pokonywanie bardziej stromych wzniesień i przejechanie większej liczby kilometrów. Rowery hybrydowe nie są wyposażone w samodzielny, elektryczny silnik. Działa on tylko pomocniczo, wspierając nogi kolarza. Brak pedałowania równa się całkowitemu brakowi napędu. Ponadto osiągnięcie określonej przez producenta prędkości (najczęściej w okolicach 25-27 km/h) całkowicie rozłącza napęd elektryczny, a cyklista jest wtedy zdany wyłącznie na własne siły. Producenci rowerów z silnikiem elektrycznym wychodzą z założenia, że skoro udało się osiągnąć tak wysoką prędkość, to dodatkowe wspomaganie nie jest już konieczne. Rowery elektryczne hybrydowe pozwalają także na całkowite wyłączenie silnika i jazdę jak na „zwykłym” rowerze.

 

Rower ze wspomaganiem elektrycznym jest chętnie wykorzystywany w trudnym terenie, gdzie stopień nachylenie lub nawierzchnia przerastają możliwości nawet zawodowych kolarzy.

 

Rower z silnikiem elektrycznym może być więc nie tylko wydajną formą transportu w miejskiej dżungli, ale także narzędziem, które pozwoli przełamać treningową rutynę.

 

Chętni znajdą niemal każdy rodzaj roweru ze wspomaganiem elektrycznym. Mamy górskie rowery z napędem elektrycznym, rowery szosowe, gravele, rowery miejskie, rowery cargo oraz konstrukcje typowo trekkingowe. Rower hybrydowy Cube to gwarancja niezawodności i trwałości komponentów.

 

Podsumowując, rower-hybryda to nie tylko sposób przemieszczania się, ale także sprzęt dla zaawansowanych sportowców, bikepackerów i turystów.

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło