Blog

comment Komentarz: 0

Testy Nart - odbierz bon 100 zł na narty i buty Atomic lub Salomon

list In: Aktualności w Ski Team favorite Hit: 1978

Organizatorzy akcji Start do Nart oraz partner akcji - Ski Team - zapraszają do wspólnego Testu Nart. Do końca lutego klienci Ski Team mogą odebrać bon na buty i narty marek Salomon i Atomic oraz skorzystać z darmowej personalizacji buta.

Jak to działa?

  1. Wejdź na testynart.pl i wypełnij formularz na dole strony.
  2. Po prawidłowej rejestracji na stronie testynart.pl na podany w formularzu adres email podany zostanie wysłany bon z rabatem 100 zł.
  3. Wydrukowany bon okaż podczas zakupów.
  4. Bon rabatowy uprawnia do rabatu w wysokości 100 zł na zakup jednych nart albo jednej pary butów narciarskich marek Salomon oraz Atomic objętych sprzedażą premiową. Z promocji wyłączone są buty narciarskie oraz narty z kolekcji junior.

 

Pobrany bon możesz wykorzystać do 28 lutego 2017 w sklepach stacjonarnych Ski Team [sprawdź adresy tutaj]. Bony nie łączą się z innymi promocjami, nie podlegają również wymianie na gotówkę.

 

Dodatkowo przy zakupie butów Atomic i Salomon personalizacja gratis! Wszyscy pracownicy Ski Team są przeszkolonymi bootfiterami, więc masz gwarancję wysokiej jakości usługi zupełnie za darmo!

 

Regulamin akcji dostępny jest na stronie testynart.pl

 

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło