Kask zimowy Salomon 1563 Mirage S L

899,99 zł


Nowoczesny kask do szybkiej jazdy z wbudowanym wizjerem. Wyjątkowy kask z osłoną przeciwsłoneczną wykonany w technologii EPS 4D. Wyposażony jest w łatwy system wymiany szybki oraz rozwiązanie Motion Shield System zapewniające komfort i wygodę. Za szybkie i dokładne dopasowanie odpowiada natomiast system dopasowania z pokrętłem do regulacji marki Salomon. Kask wyposażono w jedną osłonę przeciwsłoneczną kat. S2. W zestawie znajduje się pokrowiec na kask.


Maksymalna wygoda : Opracowany przez markę Salomon system wymiany szybki bez użycia narzędzi uwolni Cię od niepotrzebnego stresu na stoku.


Największa wygoda : Opracowane przez firmę Salomon rozwiązanie Motion Shield System to łatwe w użyciu, kompatybilne z okularami korekcyjnymi (OTG) rozwiązanie, dzięki któremu możesz nosić okulary przez cały czas.


Ochrona : Opatentowana przez markę Salomon technologia EPS 4D maksymalizuje pochłanianie energii i skuteczniej chroni głowę przed wstrząsami bocznymi i pionowymi.


Technologie: EPS 4D, Hybrydowa konstrukcja Motion Shield System, Owalny kształt, Wbudowane pokrętło do regulacji, Aktywna wentylacja- System Airflow TCS (Thermo Control System), Kompatybilność z systemem audio, Nauszniki 3D z systemem audio, wyściółka Advanced Skin ActiveDry z możliwością zdjęcia/prania błyskawicznie odprowadzającą wilgoć na zewnątrz utrzymując suchą skórę przez długi czas, wymiana szybki bez użycia narzędzi, Całkowite blokowanie promieni UV.


Norma CE-EN1077/ASTM F-2040: narciarstwo alpejskie.

Sezon Zima
Płeć kobieta
Kolor Wiodący biały
Rodzaje cen Bez promocji

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz recenzję

Kask zimowy Salomon 1563 Mirage S L

Kask zimowy Salomon 1563 Mirage S L

Nowoczesny kask do szybkiej jazdy z wbudowanym wizjerem. Wyjątkowy kask z osłoną przeciwsłoneczną...

Napisz recenzję

Inne produkty z kategorii: Kaski snowboardowe damskie

Inne produkty Salomon