Blog

comment Komentarz: 0

SMITH - najnowsze modele gogli i kasków

list In: Porady narciarskie i snowboardowe favorite Hit: 958

Kask i gogle to nieodłączne elementy ekwipunku narciarskiego. W sklepach Ski Team znajdziesz produkty najlepszych brandów, w tym amerykańskiego giganta w dziedzinie optyki – marki SMITH.

Gogle SMITH – rewolucyjna optyka 

Marka SMITH to wysoka jakość produktów i oryginalny design. Przede wszystkim słynie jednak z opatentowanej przez siebie technologii soczewek ChromaPop™. Jej filtrowanie polega na ułatwieniu ludzkiemu mózgowi szybkiej interpretacji barw, dzięki czemu oczy nie męczą się, a świat w ChromaPop™ wygląda jeszcze piękniej. 

Smith_gogle_kaski_ski_team

Gogle SMITH – nowości w SKI TEAM

 

W sklepach Ski Team znajdziesz szeroki wybór gogli SMITH. W swoim asortymencie posiadamy najwyższe modele 4D MAG I I/O MAG z magnetycznym systemem wymiany szybek, który pozwala zrobić to w kilka sekund, bez konieczności ściągania rękawic. Wymienione modele dostępne są również w wersji XL, a tegoroczną nowością jest wersja S, dostosowana do mniejszych twarzy. Nowość to również królujące na polskich stokach gogle SMITH Squad dostępne w trzech rozmiarach. Poza tym w Ski Team znajdziesz kilka innych klasycznych modeli SMITHa. 

gogle_smith_squadski_team

Kaski SMITH – nowości w Ski Team 

Kaski SMITH to bezpieczeństwo, wygoda i stylowy wygląd w jednym. Na szczególną uwagę zasługuje model Mission. Jest to kask świetnie dopasowujący się do głowy, dzięki czemu jest bardzo komfortowy. Powstał on z myślą o prawdziwych pasjonatach, którzy w górach spędzają wiele dni w sezonie. W sklepach Ski Team znajdziesz również takie klasyki jak kaski Mirage, Survey i Vantage. 

kask_smith_mission_ski_team

Nowa kolekcja SMITH w sklepach Ski Team

  

Przed nadejściem zimy na dobre, sprawdź produkty SMITH dostępne w sklepach Ski Team i bądź bezpieczny w pogoni za adrenaliną! 

GOGLE SMITH

KASKI SMITH

Artykuł został przygotowany we współpracy z marką Smith - producentem kasków, gogli narciarskich i snowboardowych.

 

Smith_logo_skiteam

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło