Buty Narciarskie Rossignol 2270 Pure Pro 90 L

1 850,00
Kolor
Rozmiar MONDO
Ilość

A może by tak jeszcze...

Buty Narciarskie Rossignol 2270 Pure Pro 90 L

Najwyższe osiągi w narciarstwie to komfort przez cały dzień i wyrozumiały flex. Damskie buty narciarskie Rossignol Pure Pro 90 łączą w sobie najnowocześniejszą, damską konstrukcję skorupy z konfigurowalną wkładką dla narciarek, które preferują wąskie, wyczynowe dopasowanie. Wykorzystując generatywny projekt, zaprojektowaliśmy skorupę buta i mankiet dla maksymalnego transferu energii i szybkiej kontroli w każdym skręcie. Regulowany flex i canting pozwalają spersonalizować czucie i reakcję buta tak, by pasował do Twojej jazdy. Termoformowalna wkładka pozwala na dostosowanie buta do indywidualnych potrzeb. Izolacja z wełny Merino zwiększa ciepło wkładki, dzięki czemu możesz skupić się na jeździe na nartach. Zmaksymalizuj swoje doświadczenie narciarskie z Pure Pro 90.

Slim Fit
Specyficzny dla kobiet, wąski krój wyposażony w 100 mm kopyto zapewniające równowagę między komfortem a wsparciem.

Lekkość, pełna moc
Generative Design minimalizuje grubość ścian buta, aby jak najefektywniej wykorzystać materiał w celu zmniejszenia wagi i zwiększenia transferu energii.

Lepsze właściwości jezdne, lepsze dopasowanie
Technologia Dual Core zapewnia ukierunkowane przekazywanie energii i otulanie skorupy, co skutkuje żywszym odbiciem, reakcją i kontrolą.

Zoptymalizowane odbicie i reakcja
Asymetryczny mankiet Dual Core Cuff łączy w sobie bardziej miękkie tworzywo sztuczne do owinięcia dolnej części nogi z twardszym tworzywem sztucznym tam, gdzie jest to potrzebne do wsparcia i przeniesienia energii dla zoptymalizowania wydajności i dopasowania.

Regulowany flex
Prosta regulacja tylnej części kręgosłupa zapewnia regulację flexu w zakresie od +5 do -5, co pozwala na dostosowanie mocy, wydajności i komfortu.

Dopasowanie po wyjęciu z pudełka
Ultralekka (350g) termoformowalna wkładka jest dopasowana do naturalnego kształtu kostki, stopy i buta.

Naturalne ciepło, szybkie schnięcie
Wkładka zawiera wełnę Merino, która zapewnia ciepło, oddychalność i kontrolę zapachów.

Dopasowanie dla kobiet
Krótszy mankiet w kształcie tulipana eliminuje ucisk wokół goleni i mięśni łydki, zwiększając komfort i wydajność.

Optymalne dopasowanie i ciepło
Bezszwowa osłona palców eliminuje punkty nacisku, co zapewnia optymalne dopasowanie i zmniejsza utratę ciepła o 20%.

Przyczepność w każdym terenie
Montowane fabrycznie podeszwy GRIPWALK® mają gumowy bieżnik i palce w kształcie rombu, co zapewnia bardziej naturalny ruch podczas chodzenia i zwiększa przyczepność.

1

Tabela zgodności butów i wiązań

Tabela_zgodnosci_butow_i_wiazan

Poradniki

Przygotowania do sezonu zimowego dla wielu z Was już się rozpoczęły. Poszukiwania sprzętu, lokalizacji na wyjazd i środków transportu. W Ski Team również przygotowujemy się do nadchodzącego sezonu...

Więcej

Ustawienie wiązań, tuning i przygotowanie ślizgów, bootfitting i personalizacja buta narciarskiego -wszystkie te usługi zapewniają fachowcy w sklepach stacjonarnych Ski Team.

Więcej

Dzięki szerokiemu asortymentowi Ski Team każdy fan nart znajdzie coś dla siebie. Jednak wybór może się okazać dla niektórych trudny, przy takiej ilośći opcji. Możesz się więc zdać na naszych...

Więcej

Więcej Modeli z tej kategorii

Recenzje

DARMOWA DOSTAWA

Przy zamówieniu od 200 zł

20 RAT 0%

Raty Santander Consumer Bank

LEASING ROWERÓW

PKO Leasing / LeaseLink

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło