Blog

comment Komentarz: 0

Nowości w Ski Team - buty narciarskie ATOMIC

list In: Aktualności w Ski Team favorite Hit: 1255

Przygotowania do sezonu zimowego dla wielu z Was już się rozpoczęły. Poszukiwania sprzętu, lokalizacji na wyjazd i środków transportu. W Ski Team również przygotowujemy się do nadchodzącego sezonu narciarskiego. 

Atomic - nowa kolekcja butów narciarskich

Na pierwszy ogień idzie najnowsza kolekcja butów narciarskich Atomic. Buty narciarskie Atomic to szeroka oferta dla narciarzy na każdym poziomie wytrenowania. Nowe modele znanych już bardzo dobrze serii REDSTER oraz HAWX już dostępne są w naszym sklepie online oraz na półkach w sklepach stacjonarnych. Zwłaszcza na początku sezonu zimowego warto wybrać się do sklepu stacjonarnego i przymierzyć buty. W każdym naszym sklepie możecie skorzystać z usługi bootfittingu, dzięki któremu wybór nowych butów będzie z pewnością trafiony. 

Marka Atomic w każdym sezonie dopracowuje technologie wykorzystywane w swoich produktach. W ofercie tej marki można śmiało powiedzieć są buty na każdą stopę! 

Buty_atomic_redster      Buty-narciarskie-atomic-hawx

Buty narciarskie dla dzieci Atomic

Młodzi narciarze i narciarki mogą poczuć się jak profesjonaliści. Atomic w swojej ofercie ma znakomite modele REDSTER dla adeptów narciarstwa zjazdowego, jak i modele HAWX 3 czy HAWX 4 dla młodszych dzieci. Warto dodać, że w modelach HAWX znajduje się regulator rozmiaru, dzięki czemu buty posłużą dziecku dłużej niż jeden sezon! 

buty-narciarskie-dzieciece-atomic-redster    buty-narciarskie-dzieciece-atomic-hawx

Nowość! Buty skiturowe Atomic

Skitouring wciąż zyskuje na popularności i wielu narciarzy decyduje się na spróbowanie swoich sił również w tej dyscyplinie. Skitouring to połączenie narciarstwa biegowego i zjazdowego, jak i wspinaczki, dlatego wymaga innego sprzętu narciarskiego, w tym butów. Buty narciarskie skitourowe różnią się swoim wyglądem i konstrukcją od butów do narciarstwa zjazdowego. Skorupa buta zaprojektowana została tak, aby umożliwić swobodne wchodzenie pod górę przy jednoczesnym zachowaniu stabilności podczas zjazdów. Atomic to przede wszystkim seria BACKLAND, którą już teraz znajdziecie w naszych sklepach.

Buty-skiturowe-atomic

Nowa kolekcja Atomic - buty narciarskie

Sprawdź pełną ofertę butów narciarskich marki ATOMIC i bądź na bieżąco z naszymi nowościami!

Buty narciarskie ATOMIC

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło